سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۱۳ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
هیوندای خودرو خودمختار می سازد
۲۲:۱۳ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
اجاره خودرو

هیوندای خودرو خودمختار می سازد

پرشین خودرو: برند کره ای نمی خواهد پیش از این از قافله توسعه خودروهای خودمختار عقب بماند و از همین روی به سختی در حال کار بر روی این فناوری و عرضه احتمالی آن تا سال 2020 است.

به گزارش «پرشین خودرو»، تویوتا و نیسان هر دو در حال کار بر روی فناوری‌هایی برای بالاتر بردن ایمنی محصولات خود هستند که با قیمت مناسب امکان بکارگیری ان در مدل‌های ارزان تر نیز امکان پذیر باشد.

هیوندای خودروساز کره ای نیز در حال توسعه فناوری advanced assistance systems است تا بتواند با توسعه فناوری‌های دیگر نهایتا در سال ۲۰۲۰ یک خودرو خودمختار را معرفی کند.

همانند رقبای ژاپنی، خودروساز کره ای نیز با تمرکز بر فناوری‌های ایمنی در مدل‌های ارزان قیمت قصد ارائه آن را در خودروهایی همچون مدل جمع و جور الانترا دارد.

این خودرو در حال حاضر در مدل‌های سدان، کوپه‌هاچ بک در دسترس است و از فناوری‌های جدید تا پایان سال جاری بهره خواهند برد.

از جمله فناوری‌های ایمنی بکار گرفته شده در محصولات رده بالای هیوندای می‌توان به سیستم کروز کنترل نگاه دارنده در خط اشاره کرد که در نسل جدید خود در هر گونه سرعتی فعالیت کرده و در سرعت ۶۰ کیلومتر نیز در صورت تشخیص به صورت کامل متوقف خواهد شد.

به گزارش خودروسازی، در چشم انداز آینده هیوندای، این شرکت در حال کار سخت بر روی دستیار ترافیک شدید شهری است که با فعال شدن این سیستم ترمز و حرکت در تراکم شهری و در سرعت‌های بسیار پایین نیز صورت خودمختار صورت خواهد گرفت و در ضمن فناوری‌های مربوط به تلفن همراه و اتصال آن به خودروهای هوشمند نیز در حال توسعه است که البته حداقل برای دو سال آینده به بازار عرضه نمی‌شود که دلیل اصلی تاخیر مربوط به سیستم‌های اسکنر لیزری است که در حال حاضر دارای هزینه بسیار بالایی هستند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هیوندای
عکس های مرتبط
جنسیس
نظر بینندگان
!
!
!