جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
شورای رقابت با افزایش قیمت خودرو برخورد می‌کند
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
اجاره خودرو
عضو ناظر شورای رقابت:

شورای رقابت با افزایش قیمت خودرو برخورد می‌کند

پرشین خودرو: عضو ناظر مجلس شورای اسلامی درشورای رقابت اظهار کرد: افزایش قیمت خودرو خارج از تصمیمات شورای رقابت غیرقانونی است و شورا با آن برخورد خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عیسی امامی با اشاره به افزایش قیمت برخی از خودروهای تولید داخل از امروز گفت: این اتفاق بدون تائید شورای رقابت اتفاق افتاده و شورا درسال جاری هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قیمت نداشته و این موضوع خلاف قانون است.

وی افزود: اگر خودروسازان برای افزایش قیمت پیشنهاد و یا درخواستی دارند باید به شورای رقابت ارائه کنند و این شورای رقابت است که در این مورد تصمیم گیری و ابلاغ می‌کند.

نماینده گرگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های معاون اول رئیس جمهور گفت:‌ آقای جهانگیری در گذشته طی مصاحبه‌ای اعلام کرده بودند که در سال جاری افزایش قیمت خودرو نخواهیم داشت وافزایش اعلام شده از سوی کارخانجات خودروسازی خلاف اظهارنظر است.

به گزارش ایسنا، وی در پایان تصریح کرد: خودروسازان مسئول تشویش ایجاد شده در بازار و تبعات آن هستند و لازم است شورای رقابت در این‌باره نظر جدی بدهد چراکه بدون نظر شورای رقابت تبعات افزایش قیمت برعهده تولیدکنندگان است.

برچسب ها:
شورای رقابت
نظر بینندگان
!
!
!