شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
خودروساز ژاپنی به چین رسید
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
اجاره خودرو

خودروساز ژاپنی به چین رسید

پرشین خودرو: تویوتا پس از دو سال توقف توسعه تولید، قصد دارد کارخانه جدیدی در شمال چین بسازد.

به گزارش «پرشین خودرو»، خبرگزاری کیودو نیوز و جی جی پرس گزارش داده اند که پیشنهادها برای این کارخانه واقع در تیانجین که قرار است در سال 2018 با ظرفیت اولیه تولید 100 هزار خودرو در سال راه‌اندازی شود، تا تابستان نهایی خواهند شد.

این خبر پس از گزارش‌هایی منتشر شد که بر اساس آنها تویوتا در تدارک سرمایه گذاری 1.3 میلیارد دلار برای ساخت کارخانه‌های جدید در شهر چینی گوانگژو و گواناخواتوی مکزیک است.

این خودروساز ژاپنی فعالیت کارخانه جدید تایلندی خود را در سال 2013 آغاز کرد اما از آن زمان به دلیل اشباع عرضه در بازار جهانی و تقاضای ضعیف، سرمایه گذاری بیشتر را متوقف کرد.

خودروهایی که در چین ساخته می‌شوند باید مطابق با مقررات محیط زیستی سخت گیرانه جدید باشند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، تویوتا سال گذشته با رکورد فروش 10.23 میلیون خودرو از جنرال موتورز و فولکس واگن پیش افتاد و عنوان بزرگترین خودروساز جهان را حفظ کرد.

به گزارش ایسنا، این خودروساز در پنج سال گذشته از زمانیکه رییس 58 ساله این شرکت متعهد شد اعتماد را در تویوتا احیا کند، راه درازی را پیموده و با وجود مقاومت در برابر ساخت کارخانه‌های جدید از سال 2012، موفق شده است در هر یک از سه سال گذشته از شرکت‌های خودروسازی دیگر پرفروش‌تر شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تویوتا
نظر بینندگان
!
!
!