سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۲۰ | ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
بازار استرالیا چشم انداز رولز رویس
۱۸:۲۰ | ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
اجاره خودرو

بازار استرالیا چشم انداز رولز رویس

پرشین خودرو: رولز رویس معتقد است تقاضای بالا برای خودروهای لوکس و شاسی بلندها در استرالیا می تواند اولین شاسی بلند این برند را تبدیل به پرفروش ترین مدل در این بازار کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه رولز رویس، Paul Harris در نمایشگاه خودروی شانگهای طی مصاحبه ای با خبرنگاران استرالیایی اظهار داشت چشم انداز و عادات خرید منحصر به فرد استرالیا به خوبی با مدل جدید این خودروساز هماهنگ هستند.

وی گفت: “به نظر من بازارهای خاصی در سراسر دنیا وجود دارند که شاسی بلند ما می تواند بخشی از کلاس اصلی بازار آن ها باشد.”

اوایل این ماه، رولز رویس تصاویر نمونه اولیه مهندسی این شاسی بلند را منتشر کرد کهProject Cullinan نامیده می شد. این خودروی آزمون دارای پانل های بریده شده فانتوم و باله عقبی نامناسبی بود.

گمان می رود نسخه تولیدی این خودرو حداقل تا سال ۲۰۱۷ آماده عرضه در بازار نباشد.

رولز رویس در سال ۲۰۱۴، ۳۹ دستگاه خودرو را در استرالیا به فروش رساند البته تعداد خودروهای تحویل شده آن در سه ماهه ابتدایی امسال در این منطقه تنها ۶ دستگاه بود.

به گزارش دنیای خودرو، شاسی بلندها موقعیت تجاری خوبی برای برندهای پرمیوم و لوکس در استرالیا فراهم آورده اند. X5 پرفروش ترین شاسی بلند بی ام و در این مطقه است در حالی که ماکان و کایمن دو مدل پر فروش پورشه، XC60 مدل پر فروش ولوو، Q3 و Q5 رتبه های فروش دوم و سوم فروش آئودی و NX و RX نیز دو مدل پر فروش لکسوس هستند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رولز رویس
نظر بینندگان
!
!
!