سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
انگیزه و توان كارگران، سرمایه اصلی ایران خودرو است
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
اجاره خودرو
پیام یکه زارع به مناسبت روز كارگر؛

انگیزه و توان كارگران، سرمایه اصلی ایران خودرو است

پرشین خودرو: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی فرا رسیدن روز كارگر را به خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو تبریك گفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این پیام آمده است: حضرت علی(ع) می فرمایند، «فعلیکم بالجد و الاجتهاد، و التاهب، و الاستعداد، و التزود فی منزل الزاد»؛ بر شما باد به تلاش و کوشش، آمادگی و آماده شدن و جمع آوری زاد و توشه آخرت در دوران زندگی.

آن حضرت در خصوص تكریم كار و كارگر چنان سخت گرفتند كه معروف شد «علی(ع) یاور هر کسی است که کار می کند و دشمن آن کسی است که به گدایی می پردازد.»

روز كارگر امسال در حالی فرارسیده كه هم‌زمانی با زادروز فرخنده مولا و مقتدای مان امیرالمومنین، حضرت علی (ع) بركت و تقدسی دوچندان به آن بخشیده است.

از سوی دیگر تدابیر و اقدامات دولت محترم در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، زمینه ای را فراهم آورده است كه امیدواری به تحقق اهداف كشور در زمینه های مختلف به ویژه اقتصادی و صنعتی بیش از هر زمان دیگری ایجاد شده است.

با این وجود بدیهی است كه رسیدن به افق های وسیع بالندگی و شكوفایی این مرز و بوم مقدر نمی شود، مگر با دست پرتوان، عرق جبین و مجاهدت صنعتگران سنگرهای تولید.

ما به این مهم واقف هستیم و لحظه ای از آن غافل نمی شویم. تقدیر و تشكر و ارج نهادن بر تلاش های شبانه روزی كارگران شریف و خستگی ناپذیر گروه صنعتی ایران خودرو همواره سرفصل برنامه ها و منشور كاری گروه صنعتی ایران خودرو بوده است.

فریضه «تولید» در ایران اسلامی به ویژه گروه صنعتی ایران خودرو در آستانه شكوفایی و آغاز مسیری روشن و ثمربخش است. همه عوامل موثر بر این فرآیند مهیا هستند و دیری نخواهد پایید تا چرخ های پیشرفت و توسعه بیش از پیش ایران عزیز در زمینه های مختلف به حركت در آید اما نیك می دانیم كه قلب های پاك، ذهن خلاق و بازوان ستبر شما كارگران زحمت‌كش، با تعصب و تخصص مثال زدنی تان گره خواهد خورد تا این مهم به منصه ظهور برسد.

مسیری كه پیش روی ما قرار گرفته روشن است اما بی شك پر فراز و نشیب هم خواهد بود. در این میان آن‌چه باعث می شود هر چه سریعتر به اهداف تعیین شده دست پیدا كنیم، سعی در افزایش بهره وری در بخش های مختلف گروه صنعتی ایران خودرو است. می خواهیم در هفته كارگر سال 94 با یكدیگر پیمان ببندیم كه سال آینده در چنین روزهایی، علاوه بر بزرگداشت واژه های شریف «كار و كارگر» موفقیت های روزافزون دیگر را نیز به جشن بنشینیم، موفقیت هایی كه در نتیجه افزایش بهره وری در زمینه های مختلف كاری حاصل شده است.

آن‌چه مسلم است جایگاه فعلی گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان بزرگ‌ترین خودروساز كشور و خاورمیانه، مرهون تلاش و همت بی بدیل شما عزیزان است و این مسیر سرشار از موفقیت را پایانی نیست. ما امروز تحقق اقتصاد مقاومتی در گروه صنعتی ایران خودرو را شاهد هستیم و می خواهیم از این رهگذر به همه خواسته های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و صنعتی خود دست پیدا كنیم.

در یك سال و نیم گذشته به مدد شما مردان روزهای سخت فعل خواستن را به بهترین شكل ممكن صرف كردیم تا ایران خودرو در مسیر بازگشت به جایگاه حقیقی خود قرار گیرد. امروز كه این گروه صنعتی در بخش های مختلف خود در حال تكرار روزهای درخشان خود است، دست متخصصان در دستان متعهد و پرتوان شما مستحكم از همیشه قرار گرفته است تا قله های رفیع تر موفقیت و سربلندی را فتح كنیم.

ایمان و اعتقاد دارم كه انگیزه، تعهد، مسوولیت پذیری، دلسوزی، بلندنظری، توان و صداقت شما سرمایه اصلی گروه صنعتی ایران خودرو است و تا این سرمایه های فناناپذیر هستند رسیدن به هر هدفی میسر است.

باردیگر دستان شما را به گرمی می فشاریم و به روزهای درخشانی كه پیش رو داریم، امید می بندیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!