دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
شاسی بلند ب.ام.و و برلیانس در راه چین
۱۰:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
اجاره خودرو

شاسی بلند ب.ام.و و برلیانس در راه چین

پرشین خودرو: وی3 شاسی بلند جمع و جور جدید شرکت خودروسازی بریلیانس با توان 150 اسب بخار به بازار می آید. حجم موتور 1.5 لیتری آن باعث مصرف پایین سوخت و توربو شارژر آن موجب می شود که این خودرو از لحاظ توان کم نیاورد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت خودروسازی ب ام و آلمان با همکار تجاری خود بریلیانس در چین با خودرو V3 وارد بازار شاسی بلندهای جمع و جور در این کشور شد.

برخلاف برخی از مدل هایی که سازندگان چینی در این کشور عرضه کرده اند، V3 بریلیانس چهره ای قابل قبول داشته و از آن مهمتر به هیچ عنوان تقلید یا کپی کاری از خودروسازان غربی نیست. این خودرو هم از داخل و هم از بیرون چهره ای کاملاً جدید دارد که نظیر آن در هیچ بازاری عرضه نشده است.

این خودرو با حجم موتور 1.5 لیتر می تواند 150 اسب بخار توان ایجاد کند و گشتاور آن 220 نیوتن متر است. در حال حاضر فقط گیربگس دستی آن عرضه شده اما به زودی اتوماتیک آن هم می آید.

در این خودرو هنگام تولید در کارخانه به طور استاندارد کیسه هوا، ترمز ضد قفل، کروز کنترل، مه شکن، سیستم اینفوتینمنت (صوتی، تصویری، اینترنتی) و یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچ با قابلیت اتصال بلوتوث به همراه رینگ 18 اینچ نصب می شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
برلیانس
نظر بینندگان
!
!
!