دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۳۴ | ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
محبوب ترین خودرو در انگلستان
۲۲:۳۴ | ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
اجاره خودرو

محبوب ترین خودرو در انگلستان

پرشین خودرو: آخرین نظر سنجی ها برترین خودروساز انگلستان را مشخص کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در نظرسنجی میزان رضایت از خودرو توسط موسسه Driver Power در بریتانیا، لکسوس IS با بیشترین رأی در صدر ایستاد.

بر اساس تحقیق Driver Power در بریتانیا که در ماه آوریل منتشر شد، میزان رضایتمندی رانندگان لکسوس از این خودرو بیش از هر خودروی دیگری است. طبق این نظرسنجی که بین 61 هزار نفر انجام شده لکسوس عنوان بهترین تولیدکننده را نیز از آن خود کرد. لکسوس مجموعا 8 جایزه Driver Power نظیر بهترین کیفیت ساخت، سهولت رانندگی و راحتی صندلی را از آن خود کرد.

همچنین از این نظرسنجی می‌توان فهمید که صاحبان خودروهای هیبریدی و الکتریکی بیشترین رضایت را از خودروی خود دارند و حضور لکسوس IS در صدر و SUV لکسوس NX - که هر دو به‌صورت هیبریدی موجودند - به‌علاوه خودروهای تمام الکتریکی رنو ZOE و نیسان لیف در این لیست، دلیلی بر این مدعاست.

در این بررسی خودروسازان بریتانیایی هم موفقیت‌هایی کسب کردند، کمپانی مینی به‌عنوان تولیدکننده پیشرو انتخاب شد، جگوار XJ عنوان برترین سدان فول سایز را از آن خود کرد، لندروور دیسکاوری بهترین خودرو در سواری راحت شد و MG 3 تولیدی بیرمنگام در لیست ده خودروی برتر در پله آخر ایستاد.

Drive Power با چهارده سال فعالیت، مهم‌ترین نظرسنجی در نوع خود را در بریتانیا انجام می‌دهد. این نظرسنجی که در میان صاحبان خودرو انجام می‌شود امسال با رکوردی جدید از 61,113 نفر در مورد خودروهایشان در 10 دسته‌بندی مختلف شامل کیفیت ساخت، قابلیت اطمینان، عملکرد و تکنولوژی درون خودرو پرس‌وجو کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لکسوس
نظر بینندگان
!
!
!