یكشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۸ | ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
تمرکز تام بر فعالیت‌ نفتی و معدنی
۱۲:۱۸ | ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
گرندکس

تمرکز تام بر فعالیت‌ نفتی و معدنی

پرشین خودرو: مدیرعامل تام بر ضرورت حضور پرنگ شركت در فعالیت‌های صنایع معدنی و نفت و گاز (به عنوان فعالیت‌های غیرخودویی تام)تاكید كرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مظفر اعوانی با اشاره به این مطلب خاطرنشان كرد: آنچه امروز در تام مشاهده می‌شود، دو جهت‌گیری مثبت حضور در بازارهای معدنی و نفتی است. با توجه به زیرساخت‌های كشور و مزیت‌های ما این دو حوزه آینده‌ای به مراتب روشن‌تر در راستای سرمایه‌گذاری و تولید دارند.

وی با اشاره به این كه در حوزه نفت و گاز نیازمند تحولات بنیادین هستیم، تاكید كرد: باید فعالیت‌های مهندسی و تامین را بیش از پیش در حوزه نفت تقویت كنیم.

وی با اشاره به پتانسیل‌ بالای تام و استعدادها و نخبگانی كه در شركت مشغول به فعالیت هستند، در خصوص پروژه‌ها نیز ضمن تاكید بر ایجاد شراكت‌های تجاری، گفت: در هر پروژه باید به دنبال شریك تجاری باشیم. در این عرصه نیز نگاه ما باید ارتقای برند تام باشد.

وی افزود: تمركز بیشتر بر فعالیت‌های مهندسی و تامین تجهیزات، ادامه جذب نیروهای متخصص و نخبه برای فعالیت‌های جدید، حركت به سمت شراكت‌های استراتژیك، جذب فاینانسور و سرمایه‌گذار برای پروژه‌های كلان، رویكرد جدید برای نظام آموزشی و كسب آگاهی در حوزه تكنولوژی‌های جدید، توجه بیشتر به مباحث نقدینگی و اخذ برخی رتبه‌های جدید پیمانكاری مهمترین رویكردهای تام در ادامه فعالیت آن خواهد بود.

لازم به ذكر است توانمندی‌های تام ایران‌خودرو در حوزه نفت و گاز شامل احداث ایستگاه‌های تقویت و تقلیل فشار، خطوط انتقال، واحدهای فرآیندی پالایشگاه‌های گاز و پتروشیمی، سیستم‌های اندازه‌گیری جریان، تاسیسات و تجهیزات سر چاهی، سیستم‌های گازرسانی و سوخت رسانی، پایانه‌های نفتی و مخازن ذخیره، تجهیزات ایستگاه های CNGو تاسیسات جانبی و UTILITIES و در حوزه معدنی شامل احداث مجتمع‌های فولادسازی و كلیه صنایع بالادستی و پایین دستی آن همچنین ارایه خدمات در حوزه‌های آلومینیوم، مس و ذغال‌سنگ است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
تام ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!