دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۸ | ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
جزئیات افزایش تولید بنزین اروپایی در ایران
۱۲:۲۸ | ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
اجاره خودرو

جزئیات افزایش تولید بنزین اروپایی در ایران

پرشین خودرو: مدیر اجرایی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از راه‌اندازی طرح جدید بنزین سازی تا شهریور ماه خبر داد و گفت: این طرح بنزین سازی از ظرفیت تولید روزانه چهار میلیون لیتر بنزین یورو۴ برخوردار است.

به گزارش «پرشین خودرو»، شریف رازی درباره آخرین وضعیت طرح بنزین سازی پالایشگاه نفت بندرعباس، گفت: هم اکنون پیشرفت مراحل ساختمان و نصب این طرح بنزین سازی به بیش از ۹۰ درصد رسیده است.

مجری طرح بنزین سازی پالایشگاه بندرعباس در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با اعلام اینکه این طرح پالایشگاهی از ظرفیت تولید روزانه ۶ میلیون لیتر بنزین برخوردار است، تصریح کرد: بر این اساس با بهره برداری از این پروژه صرفا امکان تولید روزانه چهار میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو چهار اتحادیه اروپا فراهم می شود.

مدیر امور اجرایی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با تاکید بر اینکه پیش بینی می شود در صورت تامین به موقع منابع مایل این پروژه تا شهریور ماه سال جاری در مدار بهره برداری قرار بگیرد، اظهار داشت: برای تکمیلی این طرح عظیم بنزین سازی به حدود ۲۵۰ میلیارد تومان و ۷۰ میلیون یورو منابع جدید مالی نیاز است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تاکنون بیش از ۳۵۰ میلیون یورو و ۴۰۰ میلیارد تومان در این طرح پالایشگاهی سرمایه گذاری شده است، تاکید کرد: قرار است خوراک مورد نیاز این پروژه از محل تولید نفتای پالایشگاه نفت بندرعباس تامین شود و مشکلی برای تامین خوراک وجود ندارد.

به گزارش مهر، وی همچنین از تولید گازوئیل با استاندارد یورو چهار به عنوان یکی دیگر از محصولات طرح بنزین سازی پالایشگاه بندرعباس خبر داد و یادآور شد: برای نخستین بار در مراحل مختلف طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی این طرح سهم استفاده از توان پیمانکاران، سازندگان و صنعتگرانی ایرانی افزایش قابل توجه ای یافته است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بنزین
نظر بینندگان
!
!
!