شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۶ | ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
 رونمایی خودروی کوچک رنو
۱۰:۴۶ | ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
اجاره خودرو
در هند انجام شد

رونمایی خودروی کوچک رنو

پرشین خودرو: رنو در راستای گسترش حضور در بازار رو به رشد هند، یک خودروی کوچک با قیمت مناسب در این کشور رونمایی کرد.

به گزارش«پرشین خودرو»، این خودرو که Kwid نام دارد، یک موتور بنزینی 0.8 لیتری دارد و در فصل جشنواره که از حدود سپتامبر آغاز می‌شود، به فروش گذاشته خواهد شد. این خودرو بین 300 تا 400 هزار روپیه (4710 تا 6280 دلار) قیمت خواهد داشت.

کارلوس قصن، مدیرعامل رنو پس از رونمایی این مدل گفت: Kwid سهم بزرگی را در رشد رنو در هند خواهد داشت. این شرکت قصد دارد سهم بازارش در هند را از 1.5 درصد کنونی به پنج درصد افزایش دهد.

موفقیت این خودروی کوچک برای آینده رنو در هند اهمیت دارد و نشان دهنده توانایی این شرکت برای رقابت در برابر ماروتی سوزوکی و هیوندای موتور خواهد بود که به اتفاق بیش از 60 درصد از بازار هند را در اختیار دارند.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، رنو 30 میلیارد روپیه در پلتفرمی که برای طراحی Kwid مورد استفاده قرار گرفته، سرمایه گذاری کرده است.

موفقیت یا شکست این مدل بر موقعیت کارلوس قصن که هدایت رنو نیسان الاینس را هم برعهده دارد، تاثیرگذار خواهد بود. قصن اعتبارش را بر سر اینکه آیا نسل جدید مدلهای ارزان‌تر می‌تواند به گسترش حضور رنو در بازارهای رو به رشدی مانند اروپا و روسیه کمک کند، گرو گذاشته است.

به گزارش ایسنا، خودروی جدید ابتدا در کارخانه اصلی رنو در چنای تولید خواهد شد اما بیشتر تحلیلگران انتظار دارند که به بازارهای نوظهور دیگر صادر شود و همچنین در کارخانه‌های جهانی دیگر رنو-نیسان تولید شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رنو
نظر بینندگان
!
!
!