یكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
لوازم یدکی تقلبی را گزارش کنید
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
اجاره خودرو
درخواست سایپا یدک از مشتریان؛

لوازم یدکی تقلبی را گزارش کنید

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت سایپا یدک از مردم خواست در صورت مشاهده لوازم و قطعات تقلبی خودروهای ساخت شرکت سایپا مراتب را به نمایندگی های این شرکت گزارش و پیگیری کنند.

به گزاش «پرشین خودرو»، مصطفی وحیدزاده چهارشنبه شب در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو در اصفهان به خبرنگاران گفت: مردم برای اطمینان از کیفیت و استاندارد بودن این قطعات، بارکد درج شده بر روی جعبه محصول را به شماره 50001813 پیامک کنند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از حوادث ناگوار رانندگی بر اثر استفاده از قطعات تقلبی و غیر استاندارد اتفاق افتاده است، تصریح کرد: برخی از قطعات یدکی تقلبی با قیمتی ارزان در بازار عرضه می شود و ارزان بودن این قطعات گاهی به بهای جان سرنشینان خودروها منجر شده است.

وی درباره چگونگی برخورد با توزیع کنندگان قطعات تقلبی خودروهای ساخت سایپا نیز گفت: تعامل خوبی را با دستگاه قضایی برای برخورد با توزیع کنندگان قطعات تقلبی برقرار کرده ایم و تاکنون تعداد زیادی از توزیع کنندگان این لوازم تقلبی را شناسایی و به مراکز قضایی معرفی کرده ایم.

وحیدزاده شمار نمایندگی های مجموعه سایپا و سایپا یدک در استان اصفهان را 60 نمایندگی اعلام کرد و گفت: به تازگی یک نمایندگی مرکزی در استان اصفهان ایجاد شده است تا مسائل مربوط به کیفیت قطعات سایپا یدک در استان های یزد، چهارمحال و بختیاری و یزد را رصد کند.

به گزارش ایرنا، دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو عصر چهارشنبه در اصفهان گشایش یافت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا یدک
نظر بینندگان
!
!
!