یكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
عدم اطلاع‌رسانی از توقف واریز سهمیه بنزین مشکلاتی در جایگاه‌ها ایجاد کرد
۱۳:۳۸ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
اجاره خودرو

عدم اطلاع‌رسانی از توقف واریز سهمیه بنزین مشکلاتی در جایگاه‌ها ایجاد کرد

پرشین خودرو: رئیس انجمن جایگاهداران سوخت گفت: بی‌خبری مردم از شارژ نشدن کارت سوخت موجب بدگمانی به جایگاه‌داران و درگیری‌های فیزیکی در دو روز گذشته شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، رئیس انجمن جایگاهداران سوخت با گله از عدم اطلاع‌رسانی وزارت نفت درباره شارژ نشدن سهمیه بنزین خرداد خودروهای شخصی گفت: بی‌خبری مردم از شارژ نشدن کارت سوخت موجب بدگمانی به جایگاه‌داران و درگیری‌های فیزیکی در دو روز گذشته شده است.

بیژن حاج‌محمدرضا درباره وضعیت جایگاه‌های عرضه سوخت در دو روز گذشته گفت: به علت این که وزارت نفت در مورد واریز نشدن سهمیه بنزین خودرو و متوسیکلت‌های شخصی اطلاع‌رسانی نکرده است، در دو روز گذشته درگیری‌های متعددی بین متقاضیان سوخت و کارگران جایگاه‌ها رخ داده است.

وی ادامه داد: افراد بعد از این که متوجه می‌شوند نمی‌توانند از سهمیه ماهانه خود که همیشه ساعات ابتدایی هر ماه واریز می‌شد برداشت کنند، به گمان اینکه که مسؤلان جایگاه برای افزایش درآمد خود سیستم را دستکاری کرده‌اند تا سوختگیری بنزین سهمیه‌ای ممکن نباشد با کارگر یا مسئولان جایگاه درگیر می‌شوند که البته در برخی موارد این درگیری‌ها فیزیکی است.

این جایگاه‌دار با بیان اینکه نه تنها مردم بلکه جایگاه‌داران از شارژ نشدن کارت سوخت خودروها بی‌خبر بودند گفت: زمانی که مراجعه کننده به جایگاه علت شارژ نشدن کارت سوخت خود را جویا می‌شود، جایگاه‌داران بی‌اطلاع، پاسخ مناسبی برای آرام کردن فرد ندارند. همین موضوع موجب می‌شود افراد نسبت به موضوع حساس شوند.

حاج‌محمدرضا به تسنیم گفت: یکی از علل حساس شدن افراد دارای خودرو شخصی این است که مشاهده می‌کنند که خودروهای عمومی بدون مشکل قادرند که از سهمیه ماهانه خود برداشت کنند. این موضوع آنها را نگران می‌کنند که شاید باید منتظر تغییرات در سهمیه سوخت خودروهای شخصی باشند.

برچسب ها:
سهمیه بنزین
نظر بینندگان
!
!
!