سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۲ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
علت تصادفات جاده ای در 24ساعت گذشته
۱۵:۲۲ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
اجاره خودرو

علت تصادفات جاده ای در 24ساعت گذشته

پرشین خودرو: معاون عملیات پلیس‌ راه کشور، گفت: در 24 ساعت گذشته 37 درصد از تصادفات جاده ای منجر به واژگونی وسائل نقلیه شده است.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از واحد مرکزی خبر، پرویز سیاح البرزی، به مهمترین علل تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته کشور اشاره کرد و گفت: 31 درصد از تصادفات جاده ای به علت بی توجهی به جلو، 20 درصد به علت تخطی از سرعت مطمئنه، 15 درصد به علت رعایت نکردن حق تقدم و شش درصد نیز به علت خستگی و خواب الودگی رانندگان رخ داده است.

وی افزود: علت 28 درصد از تصادفات جاده ای نیز سایر عوامل گزارش شده است.

البرزی گفت: همچنین در 24 ساعت گذشته 10 درصد از تصادفات جاده ای(برون شهری) نیز برخورد وسائل نقلیه با عابران پیاده گزارش شده است.

وی در ادامه به مهمترین تصادف جاده ای در 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: در استان کرمان، 38 کیلومتری محور سیرجان - شهربابک یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 با یک دستگاه خودرو "کامیون بی ام سی" برخورد کرد که بر اثر این تصادف سه نفر فوت کردند و یک نفر مجروح شد.

معاون عملیات پلیس‌ راه کشور گفت: علت این حادثه بی توجهی راننده پژو 405 به جلو گزارش شده است.

وی افزود: همچنین در استان آذربایجان شرقی کیلومتر 37 محور سراب - تبریز دو دستگاه خودرو پژو 405 با یک دستگاه خودروی تویوتای دو کابین برخورد کردند که بر اثر این حادثه دو نفر فوت کردند و هشت نفر نیز مجروح شدند.

البرزی گفت: علت این حادثه نیز بی توجهی راننده پژو 405 گزارش شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!