دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۷ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
اعتصاب رانندگان تاکسی در یونان
۱۵:۳۷ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
اجاره خودرو

اعتصاب رانندگان تاکسی در یونان

پرشین خودرو: تاکسی داران یونان در اعتراض به تصمیم دولت، نسبت به بی‌نظمی هایی که در بخش تاکسیرانی ایجاد کرده از امروز اعتصابی 48 ساعته را آغاز کردند.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از واحد مرکزی خبر، یک منبع پلیس در یونان گفت: رانندگان تاکسی با اجتماع در بزرگراهی که آتن را به فرودگاه بین المللی این شهر وصل می کند، راه‌بندان های گسترده ای را بوجود آورده اند.

این منبع افزود: دادگستری آتن تهدید کرده است مالکان تاکسی‌ها را به جرم ایجاد اختلال در رفت وآمد خودروها تحت پیگرد قضایی قرار می دهد و اعلام کرده از صبح امروز به مذاکره با اتحادیه تاکسی داران پرداخته است تا راه حلی برای این مشکل پیدا کند.

بر اساس بیانیه فدراسیون تاکسی داران که یکشنبه شب انتشار یافت، تاکسی داران پس از مذاکرات فشرده هفته گذشته با وزیر حمل و نقل اعلام کرده اند؛ اعتصاب خود را ادامه می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از آتن، اتحادیه تاکسی داران یونان به تصمیم ابتدای ژوئیه دولت اعتراض دارند و می‌گویند: با توجه به فقدان چارچوب قانونی مناسب در بخش تاکسیرانی، این تصمیم دولت موجب بی نظمی در کل این بخش می شود.

تصمیم دولت یونان در خصوص تاکسیرانی در چارچوب توقف حمایت های دولتی از برخی مشاغل همچون کامیونداران، وکلا و مهندسان اتخاذ شده است که از سال گذشته تحت فشارهای اتحادیه اروپا و صندوق بین المللی پول آغاز شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!