دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پیکاپ هیوندای وارد خط تولید می‌شود
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
گرندکس

پیکاپ هیوندای وارد خط تولید می‌شود

پرشین خودرو: برند کره ای با تغییر استراتژی، قصد دارد تا پیکاپ سانتاکروز را زودتر وارد بازار کند تا پیش از این بازار را با پیکاپ های سنتی از دست ندهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، هیوندای قصد دارد به زودی زود مدل جدید و محبوب پیکاپ نوآورانه خود را وارد خط تولید کند.

دیوید زاکوفسکی مدیر ارشد اجرایی هیوندای موتور در آمریکای شمالی در این مورد می‌گوید:” ما به زودی دو مدل جدید و قدرتمند را وارد خط تولید خواهیم کرد”.

البته پیش تر اعلام شده بود که خودروساز کره ای قصد دارد تا پیکاپ رویایی Santa Cruz را در ماه نوامبر وارد بازار کند ولی حالا به نظر می‌رسد این اتفاق زودتر روی خواهد داد.

این خودرو که در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۵ چندی پیش رونمایی شد یک سورپرایز برای بازدید کنندگان این نمایشگاه بود تا آنجایی که زاکوفسکی در این مورد اعلام کرد که ۹۰ درصد از بازدید کنندگان از این مدل در نمایشگاه اعلام کردند که برای خرید آن برنامه ریزی خواهند نمود.

در طراحی این خودرو پیکاپ شما یک کراس اوور جمع و جور برای رقابت با برندهایی همچون HR-V ، Jeep Renegade و Chevrolet Trax است و همانند سایر خودروسازان در جهان، هیوندای نیز این مدل را با امید افزایش سهم خود در این قسمت از بازار عرضه خواهد کرد.

به گزارش خودروسازی، به هر حال این شرکت می‌توانست به توسعه همان پلتفرم سنتی خود دلخوش کند ولی با تغییر استراتژی و تولید یک پلت فرم کاملا جدید و آینده نگر قصد حضور همیشگی و پرقدرت را در بخش بازار پیکاپ‌ها دارد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
هیوندای
نظر بینندگان
!
!
!