سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۰:۱۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
سیستم صوتی انحصاری برای مزدا میاتا
۲۰:۱۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
اجاره خودرو

سیستم صوتی انحصاری برای مزدا میاتا

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی مزدا اخیرا جزئیات سیستم صوتی جدید ساخت شرکت Bose که به صورت انحصاری برای نسل چهارم مدل MX-5 میاتا توسعه داده شده را ارائه کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، فناوری صوتی این محصول برای محیطی آکوستیک بهینه سازی شده که بر اساس وضعیت سقف - چالش های خاصی هنگام باز بودن سقف ایجاد شده و کابین با سر و صداهایی اضافی پر می شود - تغییر می کند.

سیستم صوتی انحصاری Bose برای نسل جدید مزدا میاتا

شرکت بوز سیستم صوتی مورد استفاده در مزدا MX-5 میاتا را با دو تنظیمات اکولایزر مختلف، یکی برای رانندگی هنگام باز بودن سقف و دیگری هنگام بسته بودن سقف ارائه کرده است. فناوری "AudiPilot" این شرکت بر سطح سر و صدا کنترل داشته و لایه ای اضافی را برای جبران سر و صدای باد و جاده ارائه می کند.

تنظیمات اکولایزر و فناوری آئودیوپایلت به صورت جداگانه در خودروهای موجود نیز استفاده شده اند اما بنابر ادعای بوز، اسپیکر جدید "UltraNearfield" این شرکت نوآوری کاملا جدیدی محسوب می شود که در مزدا MX-5 بکار گرفته شده است. به جای استفاده از اسپیکرهای استاندارد در پشت سری ها، بوز درایورهای نیرفیلد دو اینچی را توسعه داده که بهبود عملکرد هنگام استفاده یک جفت از آنها در هر پشت سری اثبات شده است.

سیستم صوتی انحصاری Bose برای نسل جدید مزدا میاتا

به گفته بوز، فناوری "TrueSpace" حتی زمانی که اسپیکرها چند اینچ با شنونده فاصله دارند، صدایی گسترده را تولید می کند. صدای موسیقی راننده و سرنشین را در بر می گیرد و در صدای باد نیز محو نمی شود.

به گزارش عصرایران، چهار اسپیکر در پشت سری صندلی ها با درایورهای 6.5 اینچی بکار گرفته شده در درها و توییترهای نئودیمیم یک اینچی که در ستون A خودرو قرار گرفته اند، جفت می شوند. صدای باس نیز توسط ووفر 5.25 اینچی تولید می شود. تمامی اسپیکرها با آمپلی فایر هفت کاناله همراهی می شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مزدا
نظر بینندگان
!
!
!