پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۱۷ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
شرکت پخش با اعلام قطع سهیمه بنزین تاکسی‌ها اطلاعیه ناقص خود را اصلاح کرد
۱۵:۱۷ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
اجاره خودرو

شرکت پخش با اعلام قطع سهیمه بنزین تاکسی‌ها اطلاعیه ناقص خود را اصلاح کرد

پرشین خودرو: درحالی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه آزادسازی نرخ بنزین ، تکلیف سهمیه بنزین خودروهای عمومی را مبهم گذاشته و مشخص نکرده بود که پس از گزارش تسنیم، مدیر روابط عمومی این شرکت، این اطلاعیه ناقص را اصلاح کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در اطلاعیه‌ای که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره افزایش قیمت سوخت و حذف سهمیه‌بندی منتشر کرده، مشخص نشده است که تک‌نرخی شدن قیمت بنزین و گازوئیل تنها شامل خودورها و موتورسیکلت‌های شخصی می‌شود یا این تصمیم برای خودروهای عمومی هم صدق می‌کند.

با توجه به اینکه در اولین روز خردادماه تنها سهمیه بنزین خودروهای عمومی شارژ شد، این سؤال مطرح شد: آیا سهمیه بنزین این خودروها در ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد یافت؟

از سوی دیگر مشخص نیست که توقف اجرای تخصیص سهمیه گازوییل بر اساس بارنامه و صورت وضعیت که قرار بود از ابتدای خردادماه اجرا شود، با این تصمیم جدید دچار تغییر خواهد شد یا خیر.

به گزارش تسنیم از شب گذشته بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و مصوبه هیئت وزیران با هدف یکسان‌سازی قیمت حاملهای انرژی، سهمیه‌بندی فعلی حذف و قیمت فرآورده‌های نفتی افزایش یافت.

در پی انتشار این گزارش، داود عربعلی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفتگو با یکی از رسانه‌ها با اشاره به قطع سهمیه های بنزین خودروهای عمومی و تاکسی ها، اعلام کرد: طرح یکسان سازی قیمت بنزین از فردا شب در کل کشور اجرایی می شود.

وی با اشاره به توقف سهمیه بندی بنزین، گفت: با وجود تخصیص سهمیه بنزین به خودروهای عمومی و تاکسی ها برای خرداد ماه سال جاری اما طرح یکسان سازی قیمت بنزین از فردا شب اجرایی می شود.

برچسب ها:
سهیمه بنزین
نظر بینندگان
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۳/۰۴
کارماراکه خراب شده بودتوسط ماشینهای شخصی شماهم بطورکل قط کردیددمتون گرم...خط خرم آباد -نورآباد سیرازگرسنه خبرندارد
!
!
!