شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
باز هم ایران خودرو دیزل صدرنشین شد
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
اجاره خودرو

باز هم ایران خودرو دیزل صدرنشین شد

پرشین خودرو: آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد كه محصولات شركت ایران خودرو دیزل همچنان بالاترین جایگاه كیفی را در جدول گروه خودروهای تجاری حفظ كرده و در عین حال توانسته‌اند بالاترین نمره بهبود را در فروردین ماه 1394 به خود اختصاص دهند.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش تحلیلی ارزشیابی كیفی خودروهای ساخت داخل در فروردین ماه 1394 را منتشر كرد. بنابر اعلام این شركت و بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، وانت پیکاپ فوتون محصول ایران خودرو دیزل تنها خودرو حائز رتبه كیفی A بوده و در صدر جدول رده بندی كیفی گروه وانت قرار گرفته است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران همچنین جدول تغییرات كیفی وانت‌های تولیدی در كشور را منتشر كرده كه بر اساس آن وانت پیکاپ فوتون در عین حال بیشترین درصد بهبود كیفی را به دست آورده است.

این شركت همچنین مطابق ماه‌های گذشته، جدول رده‌بندی كیفی خودروهای تجاری باری و سنگین را نیز منتشر كرده كه بر اساس آن كامیون كشنده اكسور بنز، كمترین نمره منفی را در میان محصولات تجاری باری و سنگین تولید شده در داخل كشور به خود اختصاص داده و در صدر جدول رده‌بندی كامیون‌های كشنده‌ قرار گرفته است.

نكته حائز اهمیت در جدول تغییرات كیفیت خودروهای گروه سنگین، كسب بیشترین درصد بهبود توسط كامیون بنز WH است كه قدیمی‌ترین محصول ایران خودرو دیزل و بازار خودروهای تجاری به حساب می‌آید و توسط این شركت در سال‌های اخیر از نظر فنی كاملا ارتقا یافته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!