سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
مراقب قطعات تقلبی پژو در بازار باشید
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
اجاره خودرو

مراقب قطعات تقلبی پژو در بازار باشید

پرشین خودرو: ایساكو نسبت به قطعات تقلبی برند پژو موجود در بازار به دارندگان این خودروها هشدار داد و تاكید كرد مشتریان برای جلوگیری از بروز هرگونه مشكلی نیاز خود را از شبكه مجاز خدماتی محصولات ایران خودرو تامین كنند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از اداره ارتباطات شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو، این هشدار از آن جهت حایز اهمیت است كه دلالان بازار این برند با واردات و فروش انواع قطعات مشابه و متفرقه قصد نفوذ به بازار قطعات برند پژو را دارند.

از آنجایی كه روش تشخیص این گونه قطعات نیز مشكل است و قیمت قطعات مشابه نیز اقوا كننده و پایین تر از نمونه قطعات یدكی اصلی است و با توجه به این كه ایساكو هیچ تعهدی در قبال تبعات استفاده از این قطعات ندارد، پیشنهاد می‌شود مشتریان برای دریافت قطعه اصلی به كلیه نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز موجود در شبكه ایران خودرو مراجعه كنند كه لیست آنها در سایت www.isaco.ir موجود است.

با توجه به اعمال سیاست قیمت واحد قطعات در راستای رویكرد حمایتی ایساكو، مشتریان می‌توانند قیمت هرگونه قطعات اصلی ایساكو را در سایت شركت مشاهده كنند.

با این حال مشتریان برای اطمینان از خرید یك قطعه اصلی می‌توانند به رنگ بسته بندی ایساكویی توجه كنند؛ زیرا در مواقعی رنگ بسته بندی تقلبی تیره تر و یا كم رنگ تر از رنگ بسته بندی اصلی است.

همچنین شاخصه اصلی قطعات ایساكویی هالوگرام ضد تقلب است چرا كه هالوگرام‌های تقلبی حالت هفت رنگ داشته و فاقد عمق است؛ همچنین مانند برچسب بوده و در هنگام جدا شدن مخدوش نمی‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!