چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
جیپ به توکیو بازگشت
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
اجاره خودرو

جیپ به توکیو بازگشت

پرشین خودرو: جیپ که پرفروش‌ترین برند آمریکایی در ژاپن است، در نمایشگاه خودروی توکیو که در اکتبر برگزار خواهد شد، شرکت می‌کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، برای نخستین بار در یک دهه گذشته است که یک خودروساز از دیترویت در نمایشگاه خودروی توکیو حضور پیدا می‌کند.

جیپ آخرین بار در سال 2007 در این رویداد حاضر شد و امسال در غرفه فیات کرایسلر اتوموبیل ژاپن حضور خواهد شد که خودروهای برند آلفا رومئو، فیات، جیپ، کرایسلر و آبارث را در ژاپن می‌فروشد.

فیات کرایسلر اتوموبیل قصد دارد هشت مدل از چهار برند خود را در این رویداد به نمایش بگذارد.

بر اساس گزارش اتوموتیو نیوز، بازگشت جیپ نشان می‌دهد ژاپنی‌ها به یکی از بزرگترین نام‌های آمریکا دوباره علاقمند شده اند حتی اگر فورد و جنرال موتورز همچنان در حاشیه قرار بگیرند. این حضور همچنین بردی برای نمایشگاه خودروی توکیو به شمار می‌رود که تلاش می‌کند اهمیتش را در بحبوحه افزایش رقابت از سوی نمایشگاه‌های بزرگتر در چین افزایش دهد.

علاوه بر جیپ و خودروسازان داخلی ژاپن، برندهای دیگری که قصد دارد در نمایشگاه امسال توکیو شرکت کنند شامل آئودی، ب ام و، مینی، سیتروئن، دی اس، فیات، آلفا رومئو، آبارث، جگوار، لندروور، مرسدس بنز، اسمارت، پژو، پورشه، رنو و فولکس واگن هستند. لیست شرکت کنندگان در این نمایشگاه قرار است هفته جاری نهایی شود.

به گزارش ایسنا، جیپ هفتمین برند وارداتی پرفروش در ژاپن است که پس از رقیبان قدر آلمانی مانند مرسدس، فولکس واگن، ب ام و، آئودی و مینی قرار دارد. فروش جیپ ژاپن تا پایان آوریل 21 درصد رشد کرد و به دو هزار و 298 دستگاه رسید. اگرچه رقم مذکور چشمگیر نیست اما بالاتر از فروش 1625 دستگاه خودروی فورد، 313 دستگاه شورولت و 297 دستگاه کادیلاک قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جیپ
نظر بینندگان
!
!
!