شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
مصرف بنزین دیروز به ۸۰ میلیون لیتر رسید
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
اجاره خودرو

مصرف بنزین دیروز به ۸۰ میلیون لیتر رسید

پرشین خودرو: تعیین ضرب‌الاجل برای مصرف سهمیه بنزین خودروهای عمومی مصرف بنزین را در روز گذشته (پنجم خردادماه) به ۸۰ میلیون لیتر رساند.

به گزارش «پرشین خودرو»، بر اساس تصمیم وزارت نفت ابتدای خردادماه تنها سهمیه بنزین خودروهای عمومی در کارت‌های سوخت شارژ شد تا اینکه هیئت دولت سوم خرداد، پیشنهاد وزارت نفت برای افزایش قیمت فرآورده‌های سوختی مایع را تصویب کرد که بر اساس آن بنزین تک‌نرخی و 1000 تومان شد. بر این اساس نظام سهمیه‌بندی بنزین هم برای خودرو و موتورسیکلت‌های شخصی و هم برای خودروهای بنزینی عمومی حذف شد.

البته پس از آن شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد که نظام سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر روز چهارشنبه (6 خردادماه) برای خودروهای سواری شخصی و عمومی نیز حذف می‌شود، همین امر نیز موجب شد تا دارندگان خودروهای عمومی برای برداشت حداکثری از سهمیه بنزین خردادماه خود به جایگاه‌های سوخت هجوم ببرند.

به گزارش تسنیم، در حالی که متوسط مصرف روزانه بنزین 70 میلیون لیتر در روز یود با اعلام ضرب‌الاجل برای مصرف سهمیه بنزین خودورهای عمومی تا ساعت 24 شب گذشته این رقم در پنجم خردادماه به 80 میلیون لیتر رسید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بنزین
نظر بینندگان
!
!
!