جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۰

برترین فرودگاه‌های اروپا در سال 2015+تصاویر

پرشین خودرو: وب‌سایت اسکای ترکس ( Skytrax) که پیشرو در عرصه حمل‌ونقل هوایی است در گزارش سالانه خود پس از بهترین فرودگاه‌های آسیا به معرفی بهترین فرودگاه های اروپا پرداخته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، این سایت رتبه بندی سالانه خود را با بررسی 13 میلیون پرواز از 112 کشور جهان ارائه کرده است. بیش از 550 فرودگاه در این بررسی شرکت داشته اند.

اسکای ترکس با بررسی فرودگاهای اروپا، 10 فرودگاه برتر را با در نظر گرفتن تسهیلات، موقعیت، مکان، خدمات بهداشتی، مهارت‌های زبانی و تسلط بر چند زبان، و درنهایت خدمه فرودگاه معرفی کرده است.

فرودگاه بین المللی مونیخ (MUC)

38 میلیون و 700 هزار مسافر در سال

در رتبه بندی اسکای ترکس، فرودگاه مونیخ بهترین فرودگاه اروپا معرفی شده است. این فرودگاه در مرکز شهر مونیخ واقع شده و شلوغترین فرودگاه آلمان بعد از فرودگاه فرانکفورت است. معماری شیشه ای این فرودگاه را از نظر سازه ای نیز در رتبه اول قرار می دهد.

فرودگاه بین المللی زوریخ (ZRH)

24 میلیون و 900 هزار مسافر در سال

این فرودگاه در 8 مایلی شهر زوریخ سویس قرار دارد. فرودگاه زوریخ موقعیت مناسبی را برای مسافران ایجاد می کند. مسافران می توانند از اسکیت، دوچرخه و کافه های این فرودگاه بهره ببرند.

فرودگاه هیترو لندن (LHR)

72 میلیون و 400 هزار مسافر در سال

این فرودگاه سومین فرودگاه شلوغ جهان است و یکی از پنج فرودگاه بزرگ انگلستان محسوب می شود. فرودگاه هیترو لندن بهترین ترمینال های  جهان را دارد.

فرودگاه بین المللی شیفول آمستردام

52 میلیون و 600 هزار مسافر در سال

این فرودگاه  در سال 1916 تاسیس شده و یکی از شلوغترین فرودگاه های اروپا است. این فرودگاه بهترین شرایط را برای مسافران علاقمند به کتاب فراهم می کند.

فرودگاه بین المللی فرانکفورت

58 میلیون مسافر در سال

این فرودگاه زیباترین و یکی از شلوغترین فرودگاه های اروپا است که روزانه بیش از 270 جت لوفت هانزا از آن پرواز می کنند. فرودگاه فرانکفورت بهترین ترانزیت، فروشگاه ها و رستورانها را دارد.

فرودگاه بین المللی کپنهاک

24 میلیون و 100 هزار مسافر در سال

فرودگاه کپنهاک شلوغترین فرودگاه در شمال اروپا است. این فرودگاه از نظر بهداشتی و تسهیلات در بالاترین رتبه قرار دارد.

فرودگاه بین المللی هلسینکی

15 میلیون و 300 هزار مسافر در سال

این فرودگاه در 20 کیلومتری پایتخت فنلاند قرار دارد. مسافران این فرودگاه می توانند به اشکال مختلف خود را سرگرم کنند. نمونه آن گشت زنی در گالری های نقاشی و موزه هوا-فضا و کتابخانه است.

فرودگاه بین المللی کلن

9 میلیون و 100 هزار مسافر در سال

فرودگاه در جنوب شرقی شهر کلن آلمان قرار دارد و همواره به خاطر تسهیلات، بهداشت، برخورد مناسب خدمه و معماری زیبا مورد تایید مسافران بوده است.

فرودگاه بین المللی مادرید

39 میلیون و 700 هزار مسافر در سال

این فرودگاه از شلوغترین فرودگاه های اروپا است که به داشتن معماری زیبا و بهترین رستورانها معروف است.

فرودگاه شهر لندن

3 میلیون و 400 هزار مسافر در سال

این فرودگاه در قلب شهر لندن واقع شده و دسترسی سریعی به نقاط مختلف انگلستان و دیگر کشورهای برقرار می کند.

 

برچسب ها:
فرودگاه‌
نظر بینندگان
!
!
!