سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
تعطیلات تابستانی فورد کوتاه شد
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
اجاره خودرو

تعطیلات تابستانی فورد کوتاه شد

پرشین خودرو: «فورد موتور» با کاهش تعطیلی تابستانی کارخانه‌های آمریکای شمالی خود از دو هفته به یک هفته، حدود 40 هزار خودروی بیشتر تولید خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شش کارخانه مونتاژ و 10 کارخانه تامین کننده قطعات شامل تصمیم جدید فورد خواهند شد.

این کارخانه‌ها تعدادی از پرفروش‌ترین مدل‌های فورد شامل پیکاپ اف 150 و همچنین خودروهای اسپورت اکسپلورر، ایج و اسکیپ را تولید می‌کنند. اف 150 پرفروشترین مدل از دهه 1970 در آمریکای شمالی بوده است.

اقدام فورد در واکنش به تقاضای رو به رشد برای خودروهای بزرگتر به دلیل ارزان شدن قیمت بنزین صورت می‌گیرد. قیمت یک گالن بنزین در حال حاضر 2.75 دلار است که 25 درصد یا تقریبا یک دلار کمتر از سال گذشته است.

در مقابل فورد ماه جاری 700 موقعیت شغلی را در یک کارخانه تولیدکننده خودروهای کوچک و هیبریدی حذف می‌کند.

خودروسازان برای فروش بالاتر، به جای اینکه سرمایه را صرف ساخت کارخانه‌های جدید کنند، راه‌هایی را برای تولید بیشتر از کارخانه‌هایشان فعلی خود پیدا می‌کنند.

جنرال موتورز هم اخیرا در کارخانه تولیدکننده پیکاپ‌های پرفروش شورولت کلرادو و جی ام سی کانیون در راستای تغییر برنامه که وقفه شش دقیقه ای تولید بین شیفت‌ها را از میان برد، یک وقت ناهار بدون حقوق را حذف کرد. نتیجه این اقدام 18 دقیقه زمان تولید بیشتر در سه شیفت روز است که تولید پیکاپ‌ها را بیش از 3500 دستگاه در سال افزایش می‌دهد.

به گزارش ایسنا، فورد همچنین اعلام کرده مدل جدید سیستم اطلاعات سرگرمی Sync به نام Sync 3 را به عنوان آپشن در شاسی بلند کامپکت فورد اسکیپ 2016 و خودروهای کوچک فیستا که از تابستان به فروش می‌روند، عرضه خواهد کرد.

بر اساس گزارش رویترز، این خودروساز آمریکایی در دسامبر اعلام کرده بود قصد دارد سیستم کنونی Sync را که بر مبنای نرم افزار طراحی شده توسط مایکروسافت است، با سیستم جدیدی مبتنی بر نرم افزار QNX بلک بری جایگزین کند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فورد
نظر بینندگان
!
!
!