شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۸ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
فراخوان جایگزینی 140هزار تاکسی گازسوز
۱۵:۱۸ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
اجاره خودرو

فراخوان جایگزینی 140هزار تاکسی گازسوز

پرشین خودرو: فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی کیفی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران طرح جایگزینی 140 هزار تاکسی فرسوده با تاکسی پایه گازسوز منتشر شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شناسایی شرکتهای تولیدکننده، تأمین کننده و سرمایه گذار واجد شرایط در طرح جایگزینی 140 هزار تاکسی فرسوده با تاکسی پایه گازسوز با پیمایش بالا از طرحهای بند ق تبصره 2 قانون بودجه 93 کشور از سوی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور به نمایندگی از وزارت نفت آغاز شد.

این طرح برای جایگزینی 140 هزار تاکسی فرسوده با تاکسی پایه گازسوز با حداقل 350 کیلومتر پیمایش با هر بار سوختگیری است که به ازای ورود هر دستگاه تاکسی جدید پایه‌گازسوز به ناوگان باید یک دستگاه تاکسی فرسوده اسقاط شود.

ارزش سوخت صرفه جویی شده حاصل از این جایگزینی پس از صحه‌گذاری و تائید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور در بازه‌های زمانی 6 ماهه به سرمایه‌گذاران پرداخت می شود.

کل بازپرداخت به ازای 140 هزار دستگاه تاکسی پایه گازسوز در این طرح، 635 میلیون دلار است که مطابق با عملکرد (پیمایش) تاکسیهای صندوقدار تا سقف 3780 دلار و برای ون‌های پایه گازسوز تا سقف 7810 دلار یا معادل ریالی آن به نرخ رسمی اعلامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به سرمایه‌گذاران پرداخت می شود.

مطابقت ویژگی تاکسیها با مشخصات فنی مورد تائید موجود در پایگاه اینترنتی شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت به نشانی www.ifco.ir، مطابقت موتور پایه گازسوز، مخازن سی ان جی و سیستم سوخت رسانی مطابق استاندارد روز سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان حفاظت محیط زیست، سطح استاندارد آلایندگی حداقل یورو 4 و ارائه 3 سال ضمانت محصول و 10 سال خدمات پس از فروش از حداقل شرایط برای متقاضیان است.

اشخاص حقوقی که حداقل شرایط ذکر شده و توانایی و آمادگی شرکت در فراخوان را دارند، می‌توانند فرمهای استعلام ارزیابی کیفی را از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به نشانی www.ifco.ir یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به نشانی http://iets.mporg.ir دریافت کرده و فرمها را پس از تکمیل به همراه مدارک مستند و تقاضای کتبی، حداکثر تا پایان وقت اداری 45 روز کاری پس از درج نوبت دوم آگهی با ارسال به آدرس الکترونیکی Taxi@ifco.ir به دبیرخانه شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، خیابان دانشور شرقی، پلاک 23، تحویل و رسید دریافت کنند و در صورت لزوم با شماره تلفن 88604778 تماس بگیرند.

اعلام نتایج ارزیابی کیفی از طریق پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات http://iets.mporg.ir و حداکثر 4 ماه پس از آخرین مهلت دریافت پیشنهادها خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی
نظر بینندگان
!
!
!