پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
ارزان ترین خودرو شاسی بلند به بازار ایران می آید+تصاویر
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل كرمان موتور خبر داد:

ارزان ترین خودرو شاسی بلند به بازار ایران می آید+تصاویر

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت كرمان موتور اعلام كرد: این مجموعه با معرفی خودرو لیفان ایكس 50، ارزانترین شاسی بلند بازار ایران را در نمایشگاه خودرو شیراز معرفی می كند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سیدمحمدرضا میرعلینقی با اعلام این خبر افزود: با توجه به افزایش حجم تقاضای موجود در بازار ایران برای خرید خودروهای شاسی بلند، برنامه ریزی برای تولید این خودرو شاسی بلند كوچك و اقتصادی در دستور كار قرار گرفته است.

وی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این خودرو ابتدا با موتور 1500 سی سی اتوماتیك و دنده ای در ایران تولید خواهد شد.

وی با بیان اینكه خودرو لیفان ایكس 50 استاندارد آلایندگی یورو5 را دارا است، افزود: برخورداری از سیستم EOBD و سیستم زمانبندی متغیر سوپاپها از دیگر ویژگی این خودرو است.

میرعلینقی با بیان اینكه خودرو لیفان ایكس 50 از امكانات جانبی متنوعی برخوردار است، افزود در تلاش هستیم سهم قابل توجهی از بازار خودروهای شاسی بلند را به این خودرو اختصاص دهیم.

مدیرعامل كرمان موتور تصریح كرد: امكاناتی همچون سانروف، سیستم ترمز ضد قفل ABS و سیستم ترمز كمكی BAS، سنسور دنده عقب، صندلی چرمی، رینگ آلومینیومی و سایر امكانات كاربردی دیگر از مهمترین ویژگی های خودرو لیفان ایكس 50 است.

وی گفت:پیش فروش این خودرو از 24 خردادماه جاری در نمایندگی های مجاز كرمان موتور آغاز می شود و در عین حال متقاضیان می توانند از روز 23 خردادماه  با مراجعه به سایت  www.kermanmotor.ir و شبكه نمایندگی ها از شرایط پیش فروش اطلاع حاصل کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
كرمان موتور
عکس های مرتبط
ليفان ايكس 50
ليفان ايكس 50
ليفان ايكس 50
نظر بینندگان
!
!
!