شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
نمایشگاه خودرو شیراز افتتاح شد
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
اجاره خودرو

نمایشگاه خودرو شیراز افتتاح شد

پرشین خودرو: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شیراز گشایش یافت.

به گزارش «پرشین خودرو»، این نمایشگاه با حضور 250 شرکت تولید و توزیع کننده داخلی و نمایندگی های شرکت های خارجی در 17 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی مسقف و شش هزار متر مربع فضای باز برپا شده است.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی استان فارس در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه خودرو شیراز پس از نمایشگاه بین المللی خودروی تهران دومین نمایشگاه بزرگ صنعت خودرو کشور محسوب می شود.

عبدالناصر اسکندری افزود: در این نمایشگاه علاوه بر مطرح ترین شرکت کنندگان داخلی، نمایندگان شرکت های خودروسازی کشورهای هلند، آلمان، کره، ژاپن، چین و فرانسه نیز حضور دارند.

این نمایشگاه از نوزدهم تا بیست و دوم خرداد از ساعت 17 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی واقع در شهرک گلستان شیراز دایر است.

در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مراسم رونمایی و آغاز فروش خودروهای برخی از شرکت های داخلی و خارجی برگزار شد.

در این نمایشگاه خودروه لیفان x50شرکت کرمان موتور، کامیون کشنده ولوو FH500 شرکت سایپا دیزل و سوباروی لگاسی شرکت سیف خودرو رونمایی شدند.

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو تازه ترین محصولات و جدید ترین دستاوردهای خود را در بخش های مختلف در چهاردهمین نمایشگاه نیرو محرکه، خودرو و قطعات خودرو شیراز شامل خودروی کپچر و وانت اریسان ارائه کرد .

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه گفت: خودروی وانت اریسان را متخصصان داخلی در این شرکت طراحی و ساخته اند.

مصطفی خان کرمی افزود: خودروی کپچر نیز با مشارکت این گروه خودروساز و رنوی فرانسه به صورت سی‌بی‌یو (خودروی ساخته شده) توسط شرکت ایران خودرو به ایران وارد شده است.

همچنین سامانه اصالت کالا در این نمایشگاه توسط شرکت ایساکو رونمایی و راه اندازی شد.

در این سامانه، خریداران از طریق پیامک، بارکد قطعات خودرو را به شماره 300031 ارسال و در کوتاهترین زمان از اصل بودن قطعه مورد نظر از طریق پیامک مطلع می شوند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!