شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
عدم تخلف از سوی تاکسی داران
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
اجاره خودرو
با افزایش نرخ تاکسی از سوی شورای شهر؛

عدم تخلف از سوی تاکسی داران

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی نسبت به اطلاع رسانی نامناسب در مورد افزایش کرایه‌های تاکسی بر اساس مصوبه شورای شهر تهران انتقاد کرد.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از ایلنا، فضل الله اسلامی، گفت: هم اکنون بسیاری از رانندگان تاکسی به دلیل اطلاع رسانی نامناسب با مسافران که آگاهی چندانی نسبت به این افزایش کرایه ها ندارند، مشاجره می‌كنند و حتی برخی از شکایت‌هایی که از رانندگان تاکسی می شود در این حوزه است.

وی افزود: این در حالی است که رانندگان تاکسی هیچ تخلفی پس از افزایش کرایه‌های تاکسی نکرده‌اند و مشاجره بین مسافر و راننده به معنای تخلف رانندگان تاکسی در خط‌های مختلف نیست.

به گفته اسلامی، با توجه به اینکه افزایش کرایه‌های تاکسی با سرعت اتفاق افتاد، اطلاع رسانی لازمی که برای هدفمندی یارانه های انجام شد، صورت نگرفت و در نتیجه هنوز بسیاری از شهروندان در جریان افزایش کرایه‌ نیستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی توضیح داد؛ که هم اکنون بسیاری از رانندگان تاکسی حتی برای دوری از مشاجره های لفظی با مسافران اقدام به دریافت کرایه‌های پیش از سال می‌کنند و این چیزی جز ضرر برای این قشر زحمتکش نیست.

این مقام مسوول درباره تخلف 10 خطی که روز گذشته (سه شنبه 28 تیر) معاون حمل و نقل و ترافیک در صحن علنی شورای شهر از آن یاد كرد، گفت: تخلفات این 10 خط بسیار جزیی بوده و برخی از رانندگان برای گرد کردن پول دریافت شده 25 تومان به کرایه ها اضافه کردند که کمیته انظباطی نیز با آنها برخورد لازم را کرد اما دیگر هیچ گزارشی مبنی بر تخلف از 251 خط دیگر دریافت نشده است.

نظر بینندگان
!
!
!