شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
2 محصول جدید ایران خودرو دیزل در شیراز معرفی شد
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
اجاره خودرو

2 محصول جدید ایران خودرو دیزل در شیراز معرفی شد

پرشین خودرو: شرکت ایران خودرو دیزل با دو محصول جدید در كنار انواع محصولات باری و مسافری خود در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نیرومحرکه، خودرو و قطعات خودرو شیراز حاضر شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، كوروش وثیق‌مهر معاون بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو دیزل در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز اعلام كرد: ایران خودرو دیزل برای معرفی هر چه بیشتر محصولات خود در بازار جنوب كشور با هفت محصول در نمایشگاه خودرو شیراز شركت كرده است.

وی كامیون كشنده اكسور، كامیون كشنده فوتون، ون جدید، وانت پیكاپ فوتون با كاربری پول‌رسان، مینی‌بوس آرین، كامیونت آرنا و كامیون واگن‌هود را به عنوان محصولات به نمایش درآمده در غرفه شركت ایران خودرو دیزل برشمرد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو دیزل تاكید كرد: از میان این محصولات ما برای اولین بار شاهد حضور ون جدید شركت ایران خودرو دیزل هستیم كه مقدمات تولید آن در شركت ایران خودرو دیزل فراهم شده و به‌زودی خط تولید آن در شركت راه‌اندازی خواهد شد. مینی‌بوس آرین نیز به عنوان اولین مینی‌بوس تولید داخل كه به تازگی شماره‌گذاری و تحویل آن به مشتریان آغاز شده، دیگر محصول شركت ایران خودرو دیزل در این نمایشگاه است.

وی همچنین خاطرنشان كرد كه شركت ایران خودرو دیزل همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی شیراز، طرح فروش متنوع و ویژه محصولات خود را آغاز كرده كه شامل تخفیف نقدی ویژه، تسهیلات مناسب و تنوع بالا در روش‌های فروش است و مورد استقبال مشتریان و بازدیدكنندگان نمایشگاه قرار گرفته است.

وثیق‌مهر از كشنده بنز آكسور و كشنده فوتون به عنوان دو محصول دیگر شركت ایران خودرو دیزل نام برد كه در این نمایشگاه مورد استقبال بازدیدكنندگان قرار گرفته‌اند. كامیون كشنده بنز اكسور هم‌اكنون با توجه به ادامه همكاری‌ها با شركت بنز در حال تولید در شركت ایران خودرو دیزل است و كامیون كشنده فوتون نیز كه شماره‌گذاری و تحویل آن از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شده، هم‌اكنون در خطوط تولید شركت ایران خودرو دیزل در حال تولید می‌باشد.

وی همچنین وانت پیكاپ پول‌رسان فوتون را دیگر محصول جدید دارای كاربری این شركت دانست كه هم‌اكنون تحویل سری اول آن به یكی از بانك‌های كشور آغاز شده وبا توجه به كیفیت خوب این محصول و كاربری پول‌رسان نصب شده بر روی آن، مذاكرات برای عرضه این محصول به سایر بانك‌های بزرگ متقاضی در حال انجام است.

معاون بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو دیزل همچنین واگن‌هود یورو 3 را دیگر محصول حاضر در غرفه این شركت دانست كه به استاندارد یورو 3 مجهز است و همچنان یكی از محبوبترین محصولات شركت ایران خودرو دیزل بحساب می‌آید و مورد اسستقبال بازدیدكنندگان قرار گرفته است.

وثیق‌مهر شهر شیراز را بازاری خوب برای محصولات تجاری برشمرد و با اشاره به تامین نیاز ناوگان اتوبوسرانی شهر شیراز و شهرهای حومه، از قرارداد تامین 285 اتوبوس‌ 12 متری برای شهر شیراز خبر داد كه به تازگی به شركت ایران خودرو دیزل سپرده شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نیرومحرکه، خودرو و قطعات خودرو شیراز از 19 تا 22 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!