دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
فورد فروشگاه آنلاین چاپ ۳ بعدی افتتاح کرد
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
اجاره خودرو

فورد فروشگاه آنلاین چاپ ۳ بعدی افتتاح کرد

پرشین خودرو: برند آمریکایی نخستین خودروسازی است که فروشگاه چاپ 3 بعدی آنلاین افتتاح کرده است که مصرف کنندگان قادر خواهند بود تا محصولات 3 بعدی فورد را در سایر کوچک به دلخواه خود سفارش داده و آنرا پرینت بگیرند.

به گزارش «پرشین خودرو»، فورد نخستین خودروسازی است که به صورت انلاین امکان چاپ ۳ بعدی را امکان پذیر کرده است.

ford-3d-online-print-shop-01
خودروساز آمریکایی از فناوری چاپ ۳ بعدی برای برخی از برنامه‌های خود بهره برده است که شامل قطعات نمونه سازی شده برای اهداف تولیدی و یا برخی از قطعات خودروهای مسابقه ای بهره گرفته است.
در حال حاضر فورد یک فروشگاه آنلاین افتتاح نموده است که به مشتریان خود این امکان را خواهد داد که با سفارش نمونه ۳ بعدی برای بکارگیری در خودرو فورد مورد علاقه حتی این نمونه‌ها را با سایرین به اشتراک بگذارند.
علاوه بر این فورد، فورد این امکان را می‌دهد که مصرف کنندگان به دانلود تصاویر دیجیتال و فایل‌های ۳ بعدی اقدام نموده که با مجوز خودروساز آنرا برای خود به عنوان یادگار نگه داری کنند.
فایل‌هایی که در حال حاضر در این وب سایت چاپ ۳ بعدی در دسترس است عبارتند از F-150 Raptor، Shelby GT350R، Focus STو Fiesta ST که البته فورد وعده داده است که مدل‌های بیشتر در دسترس خواهد بود.

ford2
به گزارش خودروسازی، مدل‌های چاپ ۳ بعدی در دسترس در مقیاس ۱/۳۲ بوده و در پلاستیک چاپ گرفته می‌شود که مصرف کنندگان می‌توانند به راحتی از خروچی پرینتر چاپ ۳ بعدی پرینت بگیرند.
مارک بنتلی مدیر بخش صدور مجوز فورد در این می‌گوید:” چاپ ۳ بعدی در منازل رو به رشد است که برای ما برای نخستین بار در صنعت خودروسازی است که مشتریان می‌توانند شانس خود را برای چاپ یک مدل دلخواه ۳ بعدی امتحان کنند”.
به هر حال فورد می‌خواهد که این صنعت سرگرم کننده را با مشتریان خود به اشتراک گذارد در حالی که صنعت چاپ ۳ بعدی هر روز در حال فراگیرتر شدن است.

برچسب ها:
فورد
نظر بینندگان
!
!
!