جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نخستین خودرو الکتریکی مدیران رونمایی شد
۱۴:۰۰ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
اجاره خودرو
در حاشیه سمپوزیوم خودروهای هیبریدی و برقی؛

نخستین خودرو الکتریکی مدیران رونمایی شد

پرشین خودرو: مدیران خودرو شریک تجاری چری چین در ایران امروز و در حاشیه سمپوزیوم خودروهای هیبریدی و برقی، نخستین خودرو الکتریکی خود را رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، امیرحسن امیری مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو، در حاشیه این رونمایی گفت: شرکت مدیران خودرو با هدف ورود تکنولوژی‌های جدید به ایران و همچنین جذب مشتری‌های جدید و حمایت از محیط زیست اقدام به معرفی این خودرو کرده است.
وی اظهار داشت: نسل جدید چری کیوکیو که در ایران با نام ام‌وی‌ام 110 جدید عرضه خواهد شد، در دو نسخه بنزینی و تمام الکتریکی در دسترس خواهد بود.
امیری از تولید و پیش فروش نمونه بنزینی در ماه‌های آتی خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون خط تولید این خودرو در حال آماده سازی است و به زودی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و در گام نخست نمونه بنزینی به تولید انبوه خواهد رسید.


وی متذکر شد: با توجه به مشترک بودن پلت فرم این دو محصول، پس از مشخص شدن سیاست‌های حمایتی دولت از خودروهای پاک، نمونه تمام الکتریکی نیز در ایران تولید خواهد شد.
مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو اضافه کرد: سیاست دولت برای ورود این خودروها به بازار ایران باید مشخص باشد تا امکان عرضه کیوکیو برقی مهیا شود و با توجه به بند ق برنامه بودجه کشور، یارانه وزارت نفت به خودروهای برقی تعلق می‌گیرد، اما این حمایت تنها شامل خودروهای حمل و نقل عمومی می‌شود.
وی اضافه کرد: بیشتر دولت‌ها برای فرهنگ‌سازی استفاده از خودروهای برقی یارانه در نظر گرفته‌اند که برای مثال در چین 60 درصد از قیمت خرید خودروهای برقی را دولت‌های محلی و شهرداری‌ها پرداخت می‌کنند تا امکان رقابت آن‌ها با خودروهای بنزینی وجود داشته باشد.
امیری تاکید کرد: در صورتی که دولت از عرضه این خودروها حمایت نکند این پروژه نیز با شکست مواجه خواهد شد در حالی که هزینه نگهداری این خودروها یک ششم خودروهای سوخت فسیلی است و مزایای زیادی هم برای محیط زیست و هم برای مصرف کننده دارد.
وی در خصوص زمان عرضه این خودرو گفت: در حال حاضر نمونه‌های آزمایشی این خودرو آماده است، اما عرضه آن به آماده شدن زیرساخت‌ها بستگی دارد و در عین حال به میزان رشد زیرساخت‌ها، مدیران خودرو آماده افزاش تولید است.


مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو همچنین در خصوص قیمت نهایی این محصول افزود: به طور دقیق نمی‌توان قیمتی اعلام کرد، اما اگر بسته‌های حمایتی دولت در همین سطح باقی بماند قیمتی بیشتر از نسخه بنزینی خواهد داشت اما در صورت حمایت دولت، نمونه برقی ارزان‌تر از مدل بنزینی خواهد بود و نسخه بنزینی این خودرو قیمتی بین 25 تا 30 میلیون تومان خواهد داشت.
امیری در پایان خاطرنشان کرد: ام وی ام 110 برقی از یک بسته باتری 22.3 کیلوواتی بهره می‌برد که توان تولید 58 اسب بخار را دارد و این خودرو با هر بار شارژ که بین 8 تا 10 ساعت به طول می‌انجامد قابلیت پیمایش مسافت 200 کیلومتری را دارد و به بیشینه سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست می‌یابد.

برچسب ها:
مدیران خودرو
نظر بینندگان
مسعود
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۵/۱۵
آقا من یه 110 4 سیلند سفیدشو دارم نسبتا راضیم.اما اینو دیدم دارم دیوونه میشم میفروشم جدیدشو میخرم طراحیش محشره.
محیط بان
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۳/۲۳
متاسفانه کارخانجات به فکر جیب خود هستند نه محیط زیست ، قیمت بجای اینکه از خودروهای بنزینی ارزانتر باشد و مردم تشویق به خرید خودروهای هیبریدی و برقی شوند . دیگر نیازی به تبلیغات بی مورد که ای مردم ما بفکر محیط زیست هستیم نیست. بایستی ارزان باشد تا عموم مردم توانایی خرید داشته باشند و بتوانند به محیط زیست ازین طریق کمکی کرده باشند به عنوان شهروندان حامی محیط زیست
!
!
!