چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۱۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
انتشار تیزر رسمی‌۳-Eleven
۲۲:۱۵ | ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
اجاره خودرو

انتشار تیزر رسمی‌۳-Eleven

پرشین خودرو: برند بریتانیایی در حال تدارک رونمایی رسمی از مدل جدید اسپرت مخصوص مسابقه خود در فستیوال گودوود است.

به گزارش «پرشین خودرو»، لوتوس یک تیزر تبلیغاتی منتشر کرده است که همانطور که مشخص است یک نسخه پیش نمایش از مدل رونمایی نشده ۳-Eleven است که یک مدل قدرتمند مخصوص مسابقه و بر پایه پلتفرم مدل اسپرت Exige است.

این خودرو که برای جانشینی مدل محبوب ۲-Eleven در نظر گرفته شده است برای رونمایی عمومی‌و رسمی‌در اواخر ماه جاری میلادی و در جشنواره سرعت گودوود در نظر گرفته شده است.

البته در تصویر تیزر منتشر شده مشخصات بسیار کمی‌از این خودرو هویدا است ولی انتظار می‌رود که این خودرو روداستر سبک وزن دارای شیشه‌های جلو کوتاه باشد که سیستم تعلیق و ایستایی بهتری نسبت به نسل قبلی خود به لطف پلتفرم Exige خواهد داشت که البته با پرداخت مبالغی اضافه و تغییراتی اندک مجوز ورود این خودرو به خیابان‌ها را نیز خریداران دریافت خواهند کرد.

در داخل کابین نیز شاهد طراحی مینیمالیستی با یک جفت صندلی کامپوزیتی هستیم که یک سیستم استریو به همراه دستگاه ناوبری و کنترل آب و هوا از جمله مشخصات داخل کابین خودرو است.

در زیر هود نیز شاهد یک موتور سوپرشارژ ۳٫۵ لیتری V6 تویوتا هستیم که در حال حاضر در زیر هود Exige نیز دیده می‌شود ولی منابع نزدیک به لوتوس اعلام کرده اند که این خودرو موتور وسط شش سیلندر دارای قدرت پیشرانه حداقل ۴۲۰ اسب بخاری خواهد بود که نیروی خود را به چرخ‌های عقب ارسال خواهد کرد.

با استفاده گسترده از فیبر کربن و آلومینیویم وزن خودرو کمتر از ۱۸۰۰ پوند خواهد بود که قادر است در کمتر از ۳ ثانیه به شتاب صفر تا صد برسد و در ضمن سرعت بالای ۳۰۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

به هر حال گوش به زنگ باشید که لوتوس جزئیات کامل این خودرو را در ۲۵ ماه جاری میلادی منتشر خواهد کرد که البته برچسب قیمت این خودرو سقف شناور در حدود ۷۰ هزار دلار خواهد بود که با آپشن‌های اصافی در حدود ۱۱۰ هزار دلار نیز برای خریداران مشتاق آب خواهد خورد.

به گزارش خودروسازی، هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو در آمریکای شمالی به فروش خواهد رسید یا نه که باید منتظر اعلام رسمی‌مسئولان برند بریتانیایی احیاء شده باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لوتوس
نظر بینندگان
!
!
!