جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
نوسازی ناوگان حمل و نقل خلیج فارس توسط ایران خودرودیزل
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

نوسازی ناوگان حمل و نقل خلیج فارس توسط ایران خودرودیزل

پرشین خودرو: در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی كشور، شركت ایران خودرو دیزل از انعقاد قرارداد برای نوسازی و توسعه ناوگان لجستیك شركت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در قراردادی كه میان ایران خودرودیزل و شركت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس بسته شد، مقرر شد 200 دستگاه كامیون كشنده اكسور مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا به ناوگان این شركت اضافه شود.

غلامرضا رزازی مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل در این جلسه كه با حضور مرادخانی مدیرعامل شركت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس و همچنین كمالی معاونت فنی این شركت برگزار شد، با ابراز خشنودی از همكاری مجدد شركت ایران خودرو دیزل با شركت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس، ابراز امیدواری كرد این همكاری سرمنشاء حركتی موثر در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی كشور باشد.

شركت حمل‌ونقل خلیج‌فارس به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند حمل‌ونقل و لجستیک در سطوح داخلی و بین‌المللی مطرح است و سهم قابل توجهی در جابه جایی محصولات کالایی كل کشور را به خود اختصاص داده است. این شركت در راستای ارتقای حمل‌ونقل كالایی خود و ورود هرچه بهتر به بازار رقابتی خدمات پشتیبانی با محوریت حمل و نقل تجاری، به توسعه و نوسازی ناوگان خود اقدام كرده است.

نظر بینندگان
!
!
!