یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فولکس، رکورددار رشد فروش در کانادا
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
اجاره خودرو

فولکس، رکورددار رشد فروش در کانادا

پرشین خودرو: سه برند اصلی گروه خودروسازی فولکس‌واگن، یعنی برندهای فولکس‌واگن، آئودی و پورشه توانستند در پنج ماه نخست سال 2015 سهم 4/ 5 درصدی از فروش خودروهای نو در کانادا را به خود اختصاص دهند و به این ترتیب نزدیک به صد درصد به فروش خود نسبت به پنج ماه نخست سال گذشته بیفزایند.

به گزارش «پرشین خودرو»، این در شرایطی است که سهم گروه فولکس واگن در بازار خودرو کانادا در سال گذشته 3/ 3 درصد بود. درحالی‌که فروش فولکس واگن در بازار آمریکا سهمی 2 درصدی را به خود اختصاص می‌دهد، برند فولکس واگن در سال 2014 موفق شد رکورد فروش در کانادا را بشکند.

بسیاری از مدل‌های پرفروش این برندها در سال جاری فروش کمتری دارند اما به‌دلیل ورود محصولات جدید به بازار و جایگزینی محصولات حجم کلی فروش افزایش یافته است. در صنعت خودروسازی کانادا امسال برای سومین سال متوالی رکورد فروش شکسته شده است و بخش زیادی از این رشد قابل توجه، مدیون رشد فروش گروه خودروسازی فولکس واگن است.

به گزارش دنیای اقتصاد، بر اساس آمار منتشر شده در کانادا، فروش برند فولکس واگن 25‌درصد، آئودی 19 درصد و پورشه 19 درصد رشد را نسبت به کل سال گذشته نشان می‌دهد.

برچسب ها:
فولکس واگن
نظر بینندگان
!
!
!