جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۱۷ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
فولکس در حال توسعه فناوری باتری
۱۸:۱۷ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

فولکس در حال توسعه فناوری باتری

پرشین خودرو: برند آلمانی در حال توسعه فناوری باتری های الکتریکی است تا محصولات مقرون به صرفه تری را برای خریداران خود روانه بازار کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، فولکس واگن در حال نزدیک شدن به فناوری جدید باتری‌های الکتریکی خودرو است که با توجه به اظهارت مدیرعامل فولکس واگن یک جهش کوانتومی‌به حساب می‌آید.

تولید کننده آلمانی در طی ۱۸ ماه گذشته در حال توسعه ارزش اقتصادی محصولات الکتریکی خود همچون e-Up, e-Golf و Golf GTE بوده است و حالا مارتین وینترکورن در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان اعلام کرده است که فولکس واگن یک تحقیق و پژوهش فوق العاده در دره سیلیکون در کالیفرنیا داشته است که ارزانتر و کوچکتر و قدرتمندتر است که بدین ترتیب خودرو الکتریکی می‌تواند مسافت ۳۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ بپیماید که یک جهش کوانتومی‌در محصولات الکتریکی است.

البته این مقدار مسافت توسط مدل‌هایی مانند تسلا مدل اس چندی است که برآورده شده است ولی با فناوری جدید فولکس واگن به مقدار قابل توجهی برای یک وسیله نقلیه مقرون به صرفه تر خواهد بود که به عنوان مثال گلف الکتریکی نسل بعد از جمله این موارد است.

به گزارش خودروسازی، وینترکورن همچنین اعلام کرد که فولکس واگن یک سمی‌اسکوتر با نام Last Mile Surfer را در دست تولاید دارد که در کنار خودرو دارای کاربری خواهد بود و به عنوان یک مکمل سفر در مناطق سخت به کمک کاربران خواهد امد.

این اسکوتر از ۳ چرخ با باتری الکتریکی بهره می‌برد و با قیمتی زیر ۷۱۰ یورو عرضه خواهد شد که بسیار ارزان تر است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فولکس واگن
نظر بینندگان
!
!
!