شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۱۹ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
خودرو Red Bull به واقعیت نزدیک می‌شود
۱۹:۱۹ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

خودرو Red Bull به واقعیت نزدیک می‌شود

پرشین خودرو: رد بول بسیار به اینکه تصمیم نهایی در مورد تولید یک خودرو جاده ای را بگیرد نزدیک است.

به گزارش «پرشین خودرو»، هورنر مدیرعامل ردبول در این مورد می‌گوید:” ما هنوز در حال صحبت در مورد این پروژه هستیم و اینده همه چیز را مشخص می‌کند”.

آدریان نیوی مدیر ارشد ردبول در این مورد می‌گوید:” ما در حال کار بر روی یک طرح بالقوه برای خودرو هستیم و البته هورنر نیز می‌خواهد یک پروژه فوق العاده را به انجام برساند”.

نخستین موارد در مورد خودرو ردبول مربوط به سال ۲۰۱۳ میلادی است که در آن زمان هورنر اعلام کرد که او می‌خواهد از تخصص تیم فرمول وان خود برای ترقی این برند بهره ببرد.

اخیرا نیوی تائید کرده است که ردبول به دنبال شرکای فنی برای به سرانجام رساندن این پروژه است که البته هر چند شریک اصلی این شرکت به احتمال بسیار زیاد همان اینفینیتی خواهد بود که در حال حاضر دربول برخی از فناوری‌های خود را با خودروهای برند ژاپنی به اشتراک گذاشته است.

ردبول و اینفینیتی در حال حاضر محصول مشترکی به نام Q50 Eau Rouge دارند که یک نسخه با بازدهی بالا از خودرو مخصوص اینفینیتی با فناوری فرمول وان است که می‌تواند بر روی سطح جاده‌ها نیز به حرکت در بیاید.

در حال حاضر این خودرو در مرحله مقدماتی خود به سر می‌برد و دارای قدرت پیشرانه ۵۵۲ اسب بخاری توربوشارژ دوگانه ۳٫۸ لیتری V6 است که دارای بازدهی بالا همچون Nissan GT-R است که اگر به خط تولید برسد رقیب سرسختی برای Audi RS6 و Jaguar XFR و BMW M5 خواهد بود.

در کوتاه مدت هورنر به توسعه خودروهای مبتنی بر جاده با برند تجاری ژاپنی ادامه خواهد داد که البته مصمم به ادامه کار در این زمینه با رنو پس از سال ۲۰۱۶ است.

به گزارش خودروسازی، هورنر در این مورد می‌گوید:” در حال حاضر تمرکز ما بر روی برنده بودن در فرمول وان است ولی فناوری کراس اوور در حال پیشرفت است که به نوعی یک ارگانیک رشد خواهد بود”.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رد بول
نظر بینندگان
!
!
!