شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۰:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
رونمایی از Ferrari F12 GTO در فرانکفورت
۲۰:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

رونمایی از Ferrari F12 GTO در فرانکفورت

پرشین خودرو: برند ایتالیایی در راستای افزایش تیراژ محصولات خود بر اساس سیاست مارکونی، به زودی از یک نسخه جدید سری F12 رونمایی خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شایعات حکایت از آن دارد که به زودی شاهد رونمایی از Ferrari F12 GTO در نمایشگاه خودرو فرانکفورت خواهیم بود.

اخیرا تصاویر جاسوسی به بیرون درز پیدا کرده و در اینترنت منتشر شده است که نشان می‌دهد فراری در حال تست و آزمایش یک نسخه بروز شده از مدل Ferrari F12 است که انرا تحت عنوان مدل ۲۰۱۷ عرضه خواهد کرد.

از همین روی در حال حاضر خودروساز ایتالیایی در حال کار بر روی مدل Ferrari F12 GTO است که از یک موتور آسپیره طبیعی ۶٫۳ لیتری V12 بهره می‌برد که قدرت پیشرانه آن حول و حوش ۸۰۰ اسب بخار است.

اگر چه تمامی‌موارد بالا تایید نشده است ولی شایعات دیگری نیز به گوش می‌رسد که سیستم اختصاصی فراری موسوم به HY-KERS برای نخستین بار در این خودرو به کار گرفته خواهد شد که از جمله فناوری‌های هیبریدی فراری برای سوپرخودروهای خود است.

سایر جزئیات فنی در مورد موتور این خودرو حکایت از ان دارد که یک ریزش وزن ۲۲۰ پوندی نسبت به نسخه F12 Berlinetta را شاهد خواهیم بود که بدین معنی خواهد بود که وزن این خودرو حول و حوش ۳۱۱۹ پوند خواهد بود و از سوی دیگر دارای ظاهر تهاجمی‌تر نسبت به نسخه‌های پیشین F12 است و بر اساس یک سنت دیرینه سری GTO تیراژ این خودرو نیز محدود بوده و حول و حوش ۶۵۰ نسخه خواهد بود که از نیمه دوم سال ۲۰۱۶ در پیش روی خریداران قرار خواهد گرفت.

به گزارش خودروسازی، به هر حال باید منتظر نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۵ بمانیم تا آخیرن اطلاعات در مورد این سوپرخودرو جدید ایتالیایی را به صورت رسمی‌شاهد باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فراری
نظر بینندگان
!
!
!