جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۱:۱۴ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
 جانشین بوگاتی ویرون هیبریدی است
۲۱:۱۴ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

جانشین بوگاتی ویرون هیبریدی است

پرشین خودرو: گروه خودروسازی فولکس واگن به صورت رسمی اعلام کرد که جانشین بوگاتی ویرون دارای پیشرانه هیبریدی خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، جانشین بوگاتی ویرون حالا دیگر به صورت رسمی‌هیبریدی است.

برای نخستین بار مارتین وینترکورن مدیر عامل گروه خودروسازی فولکس واگن به صورت رسمی‌پذیرفت که خودروساز فرانسوی در حال کار بر روی جانشین مدل بسیار موفق ویرون بوده که البته پیش تر عکاسان موقعیت شناس تصاویر جاسوسی از این مدل را در حال تست منتشر کرده بودند.

وینترکورن در ضمن اعلام کرد که این خودرو دارای پیشرانه هیبریدی بوده هر چند هنوز نامی‌از Chiron برده نشده است ولی شایعات نشان می‌دهد که اگر این خودرو با همین نام Bugatti Chiron به خط تولید برسد این خودرو دارای حداکثر سرعت ۴۶۰ کیلومتر در ساعت و قدرت پیشرانه حول و حوش ۱۴۷۹ اسب بخاری خواهد بود.

موتور بنزینی این خودرو یک نسخه بروز شده از موتور ۸٫۰ لیتری چهارگانه توربوشارژ ۱۶ سیلندر است که به همراه یک دستیار الکتریکی کمک می‌کند تا این قدرت هیولایی به تمامی‌چهارچرخ به کمک یک سیستم هفت سرعته کلاج دوگانه منتقل شود.

علاوه بر یک موتور هیبریدی بوگاتی در تلاش است تا وزن این خودرو را همانند ویرون سوپراسپرت زیر ۴۰۵۶ پوند ثابت نگاه دارد و گشتاور این خودرو نیز ۱۱۰۰ پوند بر فوت خواهد بود تا تمام خصوصیات یک‌هایپرخودرو اسپرت حفظ شود.

اگر تمامی‌این جزئیات با هم به خوبی فعالیت و ترکیب شوند انتظار داریم که این‌هایپرخودرو فرانسوی دارای شتاب صفر تا صد در ۲٫۳ ثانیه بوده و همانند مدل ویرون دارای تیراژ محدود ۴۵۰ عددی باشد.

به گزارش خودروسازی، انتظار می‌رود که برند فرانسوی جانشین بوگاتی ویرون را در سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی‌رونمایی کرده و در سال ۲۰۱۷ میلادی به دست مشتریان پولدارش برساند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بوگاتی
نظر بینندگان
!
!
!