شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۱۶ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
لامبورگینی تولید Aventador SV Roadster را پذیرفت
۲۲:۱۶ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
اجاره خودرو

لامبورگینی تولید Aventador SV Roadster را پذیرفت

پرشین خودرو: برند ایتالیایی تولید مدل سقف شناور Aventador SV Roadster Confirmed را در دستور کار خود قرار داده است که دارای تیراژ محدود تولید نیز خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سوپرخودرو Lamborghini Aventador SV Roadster به زودی روانه خط تولید خواهد شد.

مدیرعامل خودروساز ایتالیایی استفان وینکلمن به صورت رسمی‌پذیرفت که نسخه سقف شناور از Lamborghini Aventador SV را در خط تولید قرار خواهد داد.

استفان وینکلمن در این مورد می‌گوید:” در حال حاضر Aventador LP 750-4 SuperVeloce یک محصول خالص با محوریت ورزش و یک تجسم عاطفی از یک محصول لامبورگینی است که تمامی‌۶۰۰ نسخه آن به فروش رسیده است که در نخستین فروش جهانی آن روی داد و البته ما یک نسخه جاده ای سقف شناور را نیز برای خط تولید مدنظر داریم و در حال جذب سفارشات هستیم”.

مدل Lamborghini Aventador SV به صورت رسمی‌در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۵ رونمایی شد که دارای خصوصیاتی همچون شتاب صفر تا صد در ۲٫۸ ثانیه و حداکثر سرعت بالای ۳۵۰ کیلومتر در ساعت است که در قیاس با نسخه استاندارد اونتادور مدل Aventador SV نه تنها ۵۰ اسب بخار بیشتر از ۷۵۰ اسب بخار را دارا است بلکه وزن آن نیز ۱۱۰ پوند کمتر از نسخه استاندارد است.

به گزارش خودروسازی، به هر حال انتظار می‌رود Lamborghini Aventador SV Roadste با تیراژ تنها ۵۰۰ عددی یکی از گران ترین محصولات تاریخ لامبورگینی باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لامبورگینی
نظر بینندگان
!
!
!