جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۴/۰۴/۱۵
مدعیان از مبادی قانونی به دنبال اثبات عدله خود باشند!
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۴/۰۴/۱۵
اجاره خودرو
علت انتخاب ISQI برای بازرسی خودروها چیست؟

مدعیان از مبادی قانونی به دنبال اثبات عدله خود باشند!

پرشین خودرو: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) با سابقه فعالیت 26 ساله از سال 1368 تاکنون به عنوان بازرس معتمد و بازوی اجرایی سازمان‌ها و نهادهای مختلف در امر بازرسی فنی و کیفی محصولات و خدمات گوناگون انجام وظیفه کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، این شرکت طی پنج سال اخیر بر اساس الزامات اصل 44 قانون اساسی و مطابق تشریفات قانونی به بخش خصوصی واگذار شده است.

ISQI پس از واگذاری با استقرار سیستم های مدیریت مبتنی بر اصل شایسته سالاری، همواره در حال پویایی و رشد بوده و در طول این مدت تعداد نیروهای انسانی شاغل خود را تا سطح سه برابر افزایش داده است.

در این راستا اگر آن چنان که در متن خبر یکی از خبرگزاری های داخلی آمده است، نامه ای به مجامع نظارتی و امنیتی ارسال شده پس انتشار معنادار آن در سایت ها و خبرگزاری ها حاکی از سبقت گیری از دستگاه های نظارتی و امنیتی و یا پذیرش بی اعتبار بودن محتوا بوده است.

بدون شک اگر ادعاهای کذب از مصادیق تهمت، افترا و تشویش اذهان عمومی دارای اصالت یا اعتباری بود، مدعی یا مدعیان احتمالی آن با اعتماد به دستگاه‌های نظارتی و قضائی از مبادی قانونی نسبت به اثبات عدله خویش مبادرت می ورزیدند.

همچنین نویسنده و یا نویسندگان احتمالی، متن نامه را منصوب به جمعی از پرسنل این شرکت دانسته‌اند که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بدواً نسبت به بدنه کارشناسی و کارکنان خدوم و متعهد خود ادای دین کرده و آنها را از هرگونه مداخله در نگارش یا تهیه این خبر کذب به هر نحو و هر میزان که باشد مبرا می داند، كه این نامهربانی ها و جریانات غیر واقع ضمن وارد آوردن خدشه نا به جا به حیثیت این شرکت، موجب دلسردی پرسنل زحمت کش و نزدیک به 3 هزار نفر از اعضای خانواده آنها را فراهم آورده است.

توجه مردم و همكاران رسانه ای خود را به این مطلب جلب می کند كه در بسیاری از كشورهای توسعه یافته، بازرسی فنی و به صورت خاص خودرو توسط یك یا دو شركت صورت می‌پذیرد(مانند شركت دكرا در كشور آلمان) كه این امر نشان از توان فنی آن شركت و نه وجود انحصار در آن صنعت است.

بدیهی است شركت ISQI با در اختیار داشتن پرسنل متخصص، بهره گیری از خبرگان و تجهیزات و امكانات منحصر به فرد به عنوان یك توان ملی در سطح كشور و حتی منطقه شناخته شده و طبیعی است نهادهای مختلف از این توان برای رشد و توسعه ایران اسلامی بهره گیرند.

در نهایت اعلام می دارد شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران كه زیر مجموعه یك هلدینگ سرمایه گذاری متشكل از سهامداران عدیده اداره می شود و همچنین بیش از 200 نفر از كاركنان شركت نیز سهامدار آن محسوب می گردند با اتکال به حق تعالی و به پشتوانه بهره‌مندی از رهنمودهای رهبر فرزانه، اعتماد و تمکین از ضوابط دستگاه‌های حاکمیتی، پشتوانه قوی، تعهد کارکنان دلسوز و با وجدان، هرگز از شعار خود که همانا "کیفیت مسئولیت همه ماست" کوتاه نخواهد آمد و كما فی سابق تمام تلاش و مساعی خویش را برای بهبود وضعیت ارائه خدمات و محصولات به مصرف كنندگان در پیش می‌گیرد.

نظر بینندگان
احمدی
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۴/۱۶
باور کردیم !!!!!
!
!
!