جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
ستاد سوخت خودرو اسقاطی نمی خرد
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
اجاره خودرو

ستاد سوخت خودرو اسقاطی نمی خرد

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با عنوان این مطلب که ستاد سوخت دیگر خودروهای اسقاطی را خریداری نمی کند، گفت: وعده‌هایمان در خصوص نوسازی ناوگان تاکسیرانی را عملی خواهیم کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سید جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه به قولی که به مردم در خصوص خروج تاکسی‌های فرسوده داده‌ایم، عمل خواهیم کرد، گفت: هر مانعی که برای رانندگان تاکسی‌های فرسوده وجود دارد را تا آنجا که می‌توانیم برطرف خواهیم کرد تا تعهدات امسال مدیریت شهری در خصوص نوسازی ناوگان عملیاتی شود.

وی با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها در این حوزه زیاد است اما ما خاطر مردم و مالکان را نگران نخواهیم کرد، گفت: تلاش می‌کنیم مشکلاتی که وجود دارد مانند بالا بودن نرخ کارمزد وام بانکی، مشکلاتی که در خصوص گواهی اسقاط خودروها وجود دارد و ... را حل و فصل کنیم.

معاون شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که رانندگان تاکسی می‌گویند کسی گواهی اسقاط آنها را خریداری نمی‌کند، گفت: مانند گذشته ستاد سوخت دیگر خودروهای اسقاطی را خریداری نمی‌کند و رانندگان باید گواهی‌های اسقاطی را به هر وارد‌کنند‌ه‌ای که تمایل دارند، بفروشند که یک مقدار ساختار کار انسجام گذشته را ندارد و برای رانندگان کار مشکل شده است اما باز هم این مشکلات مانع حل مساله نیست.

به گزارش مهر، تشکری هاشمی در پاسخ به این پرسش که با وجود مشکلات فعلی آیا پراید و پیکان از ناوگان تاکسیرانی حذف خواهند شد، افزود: اگر کارها به شکل روتین و معمول پیش روند، دیگر نیازی به مداخله ما نیست. ما وظیفه داریم مشکلات را حل کنیم نه اینکه سختی‌ها را به مردم منتقل کنیم. امیدواریم بتوانیم به رغم مشکلات و اینکه وام با سود بانکی پایین برای نوسازی وجود ندارد و عملا کارمزدهای بیست و چند درصدی از رانندگان گرفته می‌شود و دیگر حواله‌های اسقاط توسط ستاد سوخت خریداری نمی‌شود و ... به وعده‌هایمان عمل کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!