جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
محصولات سایپا 8 تا 10 درصد گران می شود
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
اجاره خودرو

محصولات سایپا 8 تا 10 درصد گران می شود

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از افزایش قیمت 8 تا 10 درصدی محصولات این شرکت در صورت تصویب خبر داده و گفت: مرحله بعدی تغییر قیمتها براساس نرخ تورم و بر مبنای فرمول مشخص شده و تایید مراجع ذی‌صلاح خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو» و به نقل از ایسنا، رضا تقی‌زاده اظهار کرد: پیگیری 16 ماهه گروه خودروسازی سایپا در حال به نتیجه رسیدن است و مجوزهای لازم برای افزایش 8 تا 10 درصدی قیمت خودرو صادر خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به تورم بخشی صنعت خودرو براساس فرمول شورای رقابت، این افزایش قیمت با کمترین میزان ممکن و برای جبران بخشی از زیانهای انباشته شرکتهای خودروسازی در سالهای گذشته است.

تقی‌زاده با اشاره به سیاست ضد تورمی دولت مبنی بر عدم افزایش یک باره قیمتها، خاطرنشان کرد: در صورت تصویب، افزایش قیمت 8 تا 10 درصدی اعمال و در مرحله بعدی تغییر قیمتها براساس نرخ تورم، بر مبنای فرمول مشخص شده و تایید مراجع ذی‌صلاح خواهد بود.

وی اظهار کرد: این افزایش قیمت برای پرداخت افزایش هزینه‌های سال جاری به نسبت سال گذشته است بنابراین باعث افزایش درآمد خودروسازان نخواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
مظلوم
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۷/۲۰
خیلی جالبه ===برای جبران بخشی از زیانهای انباشته شرکتهای خودروسازی در سالهای گذشته=== بابا این یارو از کدوم دانشگاه مدرک گرفته =این روش بازار یابی مال عهد بوقه
احسان
vote
۶
vote
۱۳۹۴/۰۵/۱۲
اره قیمتهارو ببرید بالا که اگه تورم اومد پایین به همین قیمتها بفروشید؛ولی این بار مردم مصمم هستن نخرنددد
!
!
!