شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
مدیران ارشد دایملر آلمان به ایدم رفتند
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
اجاره خودرو

مدیران ارشد دایملر آلمان به ایدم رفتند

پرشین خودرو: مدیران ارشد گروه دایملر برای افزایش دوباره همکاری‌های فنی و توسعه بازار محصولات این شرکت در ایران از شرکت تولید موتورهای دیزلی ایران(ایدم) در تبریز بازدید به عمل آورده و با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این بازدید که مدیران ارشد دایملر در منطقه خاورمیانه و بخش قوای محرکه دایملر حاضر بودند، گفت‌وگوهایی مبنی بر افزایش مجدد همکاری‌ها در خصوص تولید جدیدترین نسل موتورهای دیزلی جهان از جمله موتورهای OM 924، OM 926، OM 457 و ارتقا استاندارد آلایندگی موتورهای تولیدی تا استاندارد یورو 5 و یورو 6 صورت گرفت.

در نشست مشترک صورت گرفته همچنین با توجه به امکانات و تجربه و دانش فنی موجود در شرکت ایدم، مذاکرات لازم در رابطه با انتقال دانش فنی جدید و به‌روز و افزایش همکاری‌های متقابل در راستای توسعه بازار و صادرات قطعات تولیدی در کشور به بازار منطقه و شرکت مرسدس بنز صورت گرفت.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو چندی پیش در گفتگو با خبرنگاران از برنامه خرید 30 درصد سهام شركت ایدم توسط دایملر و تولید موتورهای روز جهانی در شركت ایدم خبر داده بود.

شرکت ایدم از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو دیزل و طراح و تولیدکننده انواع موتورهای دیزلی در ایران و تامین‌كننده اصلی قطعات مورد نیاز ایران خودرو دیزل در این خصوص است. این شركت با در اختیار داشتن پرسنل مجرب خود در طراحی و نمونه‌سازی قطعات موتور، طراحی مراحل مختلف فرایندهای تولید و مونتاژ و تست موتورهای دیزلی، سهم اصلی تامین قطعات بازار كشور در این خصوص را بر عهده دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!