جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۳ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
پیش‌بینی افزایش قیمت خودرو
۱۴:۲۳ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
اجاره خودرو
سرمایه‌گذاری خارجی در ناوگان حمل و نقل عمومی

پیش‌بینی افزایش قیمت خودرو

پرشین خودرو: یك عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه بازار ایران و حوزه حمل و نقل كشورمان برای خودروسازان اروپایی، بازاری بكر و جذاب است، گفت: همكاری با خودروسازان اروپایی باید با هدف سرمایه‌گذاری مشترك در حوزه خودروسازی ایران و از جمله ناوگان حمل و نقل عمومی کشورمان باشد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تهران سما، سید محمد بیاتیان افزود: باید فضای كسب و كار در بخش خودروسازی بهبود یابد تا ضمن توسعه صنعت خودروسازی، شاهد رشد و رونق اقتصادی کشور نیز باشیم.

وی با اشاره به این كه باید فضا برای سرمایه‌گذاری در صنعت خودرو فراهم شود تا این صنعت به عنوان صنعتی سودآور در بازارهای جهانی حضوری فعال داشته باشد، اظهار كرد: البته در كنار آن باید به سمت و سویی برویم كه خودروسازی داخلی و تولید خودرو در داخل نیز مورد حمایت قرار گیرد.

بیاتیان با بیان این كه برای آن كه به خودروسازی جهانی تبدیل شویم، باید اقدامات ریشه‌ای و همه جانبه­ای در صنعت خودروی كشور صورت گیرد، تصریح كرد: هم­زمان با توسعه این صنعت، باید از قطعه­ سازان داخلی نیز حمایت شود تا آن‌ها بتوانند بخش قابل توجهی از نیاز خودروسازان داخلی را تامین نمایند.

وی با اشاره به این كه رشد و توسعه صنعت خودروی ایران به لحاظ كیفی و كمّی مستلزم این است که نیم نگاهی به شركت‌های بزرگ خودروسازی دنیا داشته باشیم، اظهار كرد: تلاش برای همكاری با خودروسازان جهانی و گام برداشتن در مسیر موفق حركت آن­ها و نیز كسب دانش فنی و تكنولوژی‌های جدید ایشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بیاتیان با بیان این كه شركت‌های بزرگ خودرسازی دنیا در بخش تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری­های کلانی انجام داده­اند، تصریح كرد: به همین دلیل است که آن‌ها حضور موثر و پر رنگی در بازارهای جهانی دارند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأكید بر این كه در ادامه توافق و با لغو تحریم‌ها، شاهد افت و كاهش قیمت خودرو نخواهیم بود، ‌خاطرنشان كرد: حتی پیش‌بینی می‌شود به دلیل افزایش نقدینگی و تورم احتمالی، قیمت خودرو افزایش نیز داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجلس
نظر بینندگان
سم
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۵/۱۶
فکر کنم هم بالا نمیره همه پایین
!
!
!