سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
ارائه 5سال گارانتی به منزله اطمینان از کیفیت است
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
اجاره خودرو
مدیرعامل مدیران خودرو:

ارائه 5سال گارانتی به منزله اطمینان از کیفیت است

پرشین خودرو: مدیرعامل مدیران خودرو اعلام کرد: شرکت چری طی سالهای اخیر تلاش های گسترده ای را برای ارتقای سطح کیفی خودروهای خود دنبال کرده و ارائه گارانتی پنج ساله به خودروهای جدید نشان دهنده اطمینان از کیفیت محصول است.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، ژانگ گو بینگ با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر بیشترین تمرکز شرکت مدیران خودرو بهبود فرآیندهای کیفیت محصول است و در همین راستا به موفقیت های متعددی دست یافته ایم.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری چری در ایران به منزله حضور بلند مدت در این بازار است، افزود: لازمه تحقق این هدف به طور حتم تمرکز بر روی کیفیت است و با توجه به اقدامات گسترده چری در این زمینه، به تازگی موسسه جی دی پاور آمریکا در گزارشی پیشرفت های چری در حوزه کیفیت را مورد تاکید قرار داده است.

گوبینگ متذکر شد: با توجه به اینکه ما در ایران اقدام به سرمایه گذاری مستقیم کرده ایم برای افزایش عمق ساخت داخل خودروها نیز برنامه گسترده ای را دنبال می کنیم و در تلاش هستیم تا در منطقه ارگ جدید با مشارکت قطعه سازان ایرانی و چینی این اهداف را پیگیری کنیم.

مدیرعامل مدیران خودرو در پایان خاطرنشان کرد: تبدیل ایران به پایگاه تولید و صادرات چری در منطقه خاورمیانه یکی از اهداف بلندمدت خواهد بود و چنانچه سیاست های تشویقی دولت ایران در حوزه صاردات ارتقا پیدا کند به طور حتم این موفقیت سریعتر حاصل خواهد شد.

برچسب ها:
مدیران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!