سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
تیگو5 محصول لوکس مدیران خودرو است
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
اجاره خودرو
مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو:

تیگو5 محصول لوکس مدیران خودرو است

پرشین خودرو: خودروی تیگو5 محصول لوکس شرکت مدیران خودرو است که همزمان با پانزدهمین نمایشگاه مشهد رونمایی و معرفی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو، با اعلام این خبر گفت: این محصول در کارخانه مدیران تولید و برای اولین بار با برند «چری» به بازار داخلی عرضه خواهد شد.

وی زمان معرفی و عرضه محصول ام.وی.ام110 جدید برقی و بنزینی را پس از عرضه محصول تیگو5 به بازار داخلی دانست و از برنامه ریزی مدیران خودرو برای عرضه حداقل 3 محصول جدید در سال 1395 خبر داد.

امیری با بیان اینکه تاکنون افزون بر 150 هزار خودرو از سوی مدیران خودرو به بازار داخلی شده است، سهم بازار این شرکت را 4.6 درصد دانست و اظهار داشت: در حال حاضر مدیران خودرو با 40 تامین کننده قطعات همکاری دارد و دارای 130 نماینده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور است.

مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو در پایان با اشاره به سابقه 10 ساله این شرکت خودروسازی در کشور، خاطرنشان کرد: مدیران خودرو به عنوان بزرگ ترین خودروسازی بخش خصوصی موجب اشتغال زایی مستقیم برای بیش از 3هزار نفر و غیر مستقیم برای حدود 10 هزار نفر شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مدیران خودرو
عکس های مرتبط
تیگو5
نظر بینندگان
!
!
!