شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
ایجاد ظرفیت ارزیابی رضایت مشتریان تمامی صنایع در ISQI
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
معاون اجرایی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطرح کرد:

ایجاد ظرفیت ارزیابی رضایت مشتریان تمامی صنایع در ISQI

پرشین خودرو: ظرفیت ارزیابی رضایت مشتریان تمامی صنایع در مرکز افکارسنجی و ارتباط با مشتریان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، سعید تاجیک معاون اجرایی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر قسمت اعظم ارزیابی های این مرکز مربوط به صنعت خودرو است که با برنامه ریزی های صورت گرفته این ارزیابی ها در آینده نزدیک به صورت همه جانبه برای سایر صنایع نیز انجام می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مرکز تماس ISQI، بزرگترین مرکز افکارسنجی و ارتباط با مشتریان کشور است، افزود: یکی از اهداف اولیه ایجاد این مرکز ارزیابی و سنجش رضایت مشتریان در تمام صنایع و دستیابی به شاخص رضایت ملی بوده است.

در ادامه این مراسم، بابک اسماعیلیان مدیر تحقیقات مشتری و بازار شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، با اشاره به گذشت 5 سال از عمر مرکز تماس، تصریح کرد: این مرکز از سال 89 آغاز به کار کرده است و هم اکنون با ظرفیت 14 هزار تماس در روز به کار خود ادامه می دهد.

وی اضافه کرد: برای رشد و پویایی هر بیشتر این مرکز باید به تدوین یک استراتژی واحد برای آن بپردازیم و به فکر همکاری با شرکای خارجی باشیم.

نظر بینندگان
!
!
!