چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۲۴ | ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
موضوع انحلال انجمن قطعه‌ سازان تکذیب شد
۱۷:۲۴ | ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
اجاره خودرو

موضوع انحلال انجمن قطعه‌ سازان تکذیب شد

پرشین خودرو: یکی از اعضای هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران موضوع ابطال انتخابات هیات مدیره این انجمن را تکذیب کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا نجفی‌ منش، با اعلام این خبر گفت: متاسفانه فردی که به عنوان عضو انجمن قطعه‌سازان انتخاب نشده است، چنین اظهاراتی داشته و به دیوان ادالت اداری شکایت کرده است، صلاحیت هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان در حال حاضر تحت بررسی دیوان عدالت است و این سازمان قرار است به این مشکل رسیدگی کند.

وی همچنین درباره اینکه ورود مستقیم وزارت کار به این حیطه و ارایه درخواست برگزاری مجمع احتمال تجدیدنظر در انتخابات را به وجود می‌آورد یا خیر، اظهار داشت: از آنجایی که انجمن سابقه عضویت اتاق بازرگانی هم دارد، می‌توان گفت حکم اداره سازمان‌های کارگری و کارفرمایان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم نیز نمی‌تواند توقف کامل فعالیت هیات مدیره انجمن قطعه سازان خودرو را غیرقانونی اعلام کند.

نجفی منش خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان با فعالیت اعضای خود به کارش ادامه می‌دهد و هیچ مشکلی وجود ندارد. دلیل این اظهارات هم شاید این بوده که این عضو سابق از عضویت هیات مدیره انجمن خارج شده است.

یادآور می شود که یکی از اعضای سابق انجمن قطعه سازان اعلام کرد که با تایید حکم شعبه 39 دیوان عدالت اداری توسط دادگاه تجدیدنظر، مجمع انتخابات اول مردادماه سال 93 هیات مدیره انجمن به طور کامل ابطال شده است. او گفته بود با ارسال حکم برای اداره سازمان‌های کارگری و کارفرمایان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ظرف چند روز آینده توقف کامل فعالیت هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان خودرو غیرقانونی اعلام خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قطعه سازان
نظر بینندگان
!
!
!