پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
۳۰ هزار خودرو با تخلفات حادثه‌ ساز توقیف شد
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
اجاره خودرو
توقیف خودروهای دارای سرنشین بدحجاب و بدپوشش؛

۳۰ هزار خودرو با تخلفات حادثه‌ ساز توقیف شد

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با توجه به توقیف خودروهای دارای سرنشین بدحجاب و بدپوشش، گفت: 30 هزار خودرو با تخلفات حادثه‌ ساز توقیف شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار تیمور حسینی، به برخورد با تخلفات حادثه‌ ساز شبانه اشاره کرد و اظهار داشت: در 6 ماهه دوم نیز این طرح را با قوت ادامه خواهیم داد چرا که در بحث برخورد با تخلفات حادثه‌ ساز، دور دور کردن‌ها و تخلفات خودروهای سنگین رضایت و اقبال مردمی را شاهد بوده‌ایم.

وی به طرحی که اخیراً با دستور سردار ساجدی‌ نیا آغاز شده پرداخت و تصریح کرد: طرح مشترکی بین راهور و پلیس انتظامی و یگان امداد برقرار شده برای گشت‌های شبانه و برخورد با تخلفات شبانه که این طرح تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

حسینی گفت: فرقی نمی‌ کند تخلف حادثه‌ ساز یا دور دور کردن‌ ها در چه نقطه‌ ای رخ دهد و پلیس با افرادی که با نظم و آسایش و امنیت مردم بازی کرده و آن را دستخوش اقدامات خود کنند برخورد قانونی خواهد کرد.

این مقام ارشد راهور فاتب در مورد بد پوششی و کشف حجاب در خودروها اظهارداشت: هر اقدامی که با هنجارهای اجتماع در تضاد باشد به عنوان ایجاد مزاحمت و بر هم زدن نظم عمومی از طرف پلیس تلقی شده و برخورد قانونی با آن خواهد شد.

سردار حسینی در مورد اینکه ماموران پلیس راهور در مواجهه با بدپوششی و کشف حجاب در خودروها چه اقدامی را انجام خواهند داد، اظهارداشت: مأموران پلیس راهور نه تنها تذکر داده بلکه خودروی فوق را به پارکینگ منتقل خواهند کرد.

وی افزود: فعلاً جریمه نقدی برای این موارد تعیین نشده اما بعد از توقیف، پرونده به پلیس امنیت رفته و این افراد به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

این مقام ارشد راهور فاتب تعداد خودروهای توقیف شده به دلیل تخلفات حادثه‌ساز را در 4 ماهه اول امسال را بالغ بر 30 هزار خودرو عنوان و خاطرنشان کرد: این تعداد خودرو به دلیل تخلفات حادثه‌ساز به پارکینگ منتقل شدند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس
نظر بینندگان
!
!
!