دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
کمپین خرید خودرو داخلی راه اندازی کنید
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
اجاره خودرو
استاندار سمنان در واکنش به یک قطعه ساز؛

کمپین خرید خودرو داخلی راه اندازی کنید

پرشین خودرو: استاندار سمنان در پاسخ به انتقادهای یک قطعه سازی برتر کشور خواستار تشکیل کمپین خرید خودرو داخلی از سوی منتقدان به کمپین های نخرین خودرو صفر شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیر یک شرکت قطعه سازی در آیین تجلیل از صنعتگران استان سمنان گفت: کمپین های ایجاد شده برای نخریدن خودروهای صفر داخلی تمام قطعه سازان کشور را دچار مشکل کرده است.

به گفته مجیدرضا یغمایی، بیشتر شرکت های قطعه سازی خودرو در کشور 20 روز است که از واحدهای تولید کننده خودرو در کشور پول دریافت نکرده اند و 98 درصد شرکت های قطعه ساز خودرو در کشور بیش از 60 درصد فروش خود را مطالبه کرده اند.

وی گفت: در سال گذشته 20هزار شغل جدید در صنعت خودروسازی کشور ایجاد شد و با این وضع (راه افتادن کمپین نخریدن خودرو صفر داخلی)شرکت های خودروسازی در صدد تعدیل نیروهای جدید هستند.

محمد وکیلی استاندار سمنان نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: این موضوع باید بررسی شود که چرا تا شش ماه گذشته این کمپین ها نبود.

برچسب ها:
سمنان
نظر بینندگان
حق مردمو بدین
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۱
جناب استاندار احتمالا تا حالا پراید سوار نشدن. کلا نمیخریم.پیاده میریم تا جونمون در بیاد چون بیست ساله داریم از خودرو ها بی کیفیت حمایت میکنیم.دیگه بسه مال خودتون.کمپین بزنین همشو بخرین
احمد
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۱
اتحاد وهمبستگی جهت بالا رفتن کیفیت خودروهای داخلی
مهدی
vote
vote
۱۳۹۴/۰۶/۲۵
من که میخرم
مهرداد
vote
vote
۱۳۹۴/۰۶/۲۴
اول خودتون برید بخرید
مشهدی
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۶/۲۴
به همین خیال باش تا ... شما رو ملت بدبخت با این حقوقی که با چه بیچاره گی در می آورد را به شکم شما که توهین هم میکنید، بریزد! حتما این کار را خواهیم کرد ولی از نوع دیگه اش رو براتون داریم!
سیدرضا
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۶/۲۴
اره راست میگه بد نیست راه بیندازید ما هم بیایم یکم بخندیم تیکه بپرونیم .
مهدی
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۶/۲۴
کاسه صبر لبریز شد جواب شما این است جناب استاندار
اهغا
vote
۴
vote
۱۳۹۴/۰۶/۲۴
خرید خودرو صفر ممنوع
!
!
!