شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۷ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
در کرمان کارگر چینی نداریم
۱۰:۰۷ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
اجاره خودرو
مؤسس کرمان خودرو مدعی شد؛

در کرمان کارگر چینی نداریم

پرشین خودرو: قیمت خودروهای ما از 44 میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان است .

پرشین خودرو: سید حسین مرعشی با بیان اینکه کلیه محصولات کرمان خودرو تولید داخل است و چینی نیست، اظهار داشت : در گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو محصولات چینی هم تولید می شود و در حال حاضر کلیه قطعات پژو 206 چینی است اما به عنوان خودروی داخلی شناخته می شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مجموعه کرمان خودرو کارگر چینی نیز کار می کند یا خیر؟، افزود: کارگر چینی در کرمان خودرو نداریم و همه کارکنان ما ایرانی هستند.

مرعشی در خصوص میزان تولیدات این شرکت، گفت: در سال 93 تولیدات کرمان خودرو نسبت به سال 92 با 230 درصد رشد همراه بود و برای امسال پیش بینی ما رشد 80 درصدی تولیدات بود اما با توجه به شرایط موجود به این برنامه دست نخواهیم یافت و تنها 20 درصد افزایش تولید خواهیم داشت .

وی دلیل این موضوع را محدودیت های بازار عنوان کرد و گفت: قیمت خودروهای ما از 44 میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان است .

مؤسس کرمان خودرو تصریح کرد: نرخ خودروهای ما نیز در دسته خودروهای متوسط قرار دارد اما برنامه تولید خودروهای بین 20 تا 30 میلیون تومان را دست داریم و باید به سمت ظرفیت های جدید حرکت کنیم.

منبع: ایلنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرمان موتور
نظر بینندگان
ایرانی
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۵
ما محصولات چینی نمیخریم هم شما هم ایران خودرو و هم سایپا همگی بی کیفیت هستید.یادش بخیر یه زمانی تو کرمان موتور دوو تولید میشد
!
!
!